wmaraci reklam

Olanlara Anlam Veremiyorum

3 Mesajlar 567 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır kullandıgım blog.*****.org adresinde bloggerde kurulu bi sitem vardı anında index alırdı son günlerde diğer siteme eklediklerim için imleme sitesi gibi kullandım benzer başlık + benzer yazı devamı şeklinde diger siteme link veriyordum blogger tarafından spam blog denildi ve sitem kaldırıldı

Diger bi sitem 300-600 arası hit almaktaydı saniyede indexi rahatlıkla alırdı sonrasında hit düşmeye başladı 30a kadar düştü biyerlerden baktım sandbox da görünüyordu sonra 1 hafta içinde kendi kendine toparladı hit 250-300 arasına geldi ama şimdi yazdığım yazı akşama index almakta

Gelelim 3. konuya 1. senesi bitmek üzere domainimde olan bloggerde önceden saniyede index alırdı ama dün gece degil ondan önceki gece yazdıgım yazım halen index almamış ! kafayı yicem ne yapacagımı bilmiyorum artık

Siteler hepsi bloggerdedir lütfen bi akıl verin !....

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
index konusunda benim de sıkıntılarım var ama hani o kadar blogumda düşüş yaşamadım

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

ehliblog adlı üyeden alıntı

index konusunda benim de sıkıntılarım var ama hani o kadar blogumda düşüş yaşamadım

ben ciddi anlamda artık hani nerden ne yapsam bilemedim

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al