wmaraci reklam
lidertakipci

Öne Çıkan Webmaster Forumları

4 Mesajlar 436 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

kozmos kozmos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir webmaster forumlarında gezmekteyim ve kendimce öne çıkan webmaster forumlarını tanıtacağım. Bunların sizede yardımcı olacağını düşünmekteyim.

Bize Göre Sıralama;

• Wmaraci

• Fuub

• Forum.İyinet

• Webmastersitesi

• Webkurnaz

Şimdi bu forumlar hakkında bilgi vereceğim ve bu WebMaster forumları size ne gibi katkıda bulabilir bunun üzerine yazacağım.

1- WmAraci
Wmaracin'da çoğu Blog sahibinin üyeliği mevcuttur. Tabi bu halde benimde mevcut. Wmaracin'da bana göre her türlü blogu olan insanlar katılabilir. Kategoriler çok fazla. Benim en favori Webmaster forumum Wmaracidir.

Wmaracin'da neler öğrenebilirm ? Bana ne türde yardımcı olabilir ?
Wmaracinin bizlere sunduğu çoğu servis bulunmaktadır. Site analizleriniz çok rahatlıkla yapabileceğiniz bir forum sitesidir. Bunun yanında Bir WebMaster iseniz bu forumda yerinizi almalısınız. Takıldığınız yerlerde sorular sorarak çok rahatlıkla cevabını alabilirsiniz. Bunun dışında yaptığınız Temaları paylaşabileceğiniz, blogunuzda paylaştığınız yazıları'da Wmaracin'da paylaşarak hit'de kazanbilirsiniz.

2- Fuub
Fuub'da aslında blogcular alanında çok yer yok fakat diğer araçları gayet güzel ve kullanışlı. Forum kategorilerinde "Blogger" Olması bizler için en büyük + lardan biridir.

Fuub'da neler öğrenebilirim ? Bana ne türde yardımcı olabilir ?
Fuub'da bir çok şey yapabilirsiniz. Site analizde dahil olmak üzre, Seo analiz, Whois, Trustrank gibi bir çok servisi bulunmaktadır. Bu servisler sayesinde blogunuzu daha net takip edebilirsiniz. Ayrıca Fuub arada sırada güzel yarışmalar düzenlemekte bunlara'da katılabilirsiniz. Fuub.net'de eğleneceğinizi umuyorum.

3- Forum.İyinet
Google'ye WebMaster forumları yazdığımızda ilk sırada yer almakta reklamları saymassak tabi. Bu Forum.iyinet'in iyi ve kaliteli olduğunun bir göstergesidir aslında. Forum.iyinet kendince çok kategorili bir forum sitesidir aslında. Diğer WebMaster forumlardan farklı olduğunu düşünmekteyim.

Forum.İyinet'de neler öğrenebilirim ? Bana ne türde yardımcı olabilir ?
Forum.iyinet'de Site analiz veya seo analiz gibi herhangi bir servis bulunmamaktadır. Ama forum.iyinet'de yazdığınız yazıları olmak üzre Satmak istediğiniz temalarınızı veya ürünlerinizi paylaşmak ve para kazanmak için uygun olduğunu düşünüyorum. Kitlesi gayet yüksek ve sizlere yardımcı olacağını'da düşünmekteyim.

4- WebmasterSitesi
Aslında WebmasterSite'sinde bir üyeliğim yok nedense birtürlü yapamadım. Bende sinir oldum kapattım fakat genelleme yaptığımızda önlere çıkan bir webmaster forumlarından olduğunu çok rahatlıkla görebiliriz. Kategorisi bir blog yazarı için gayet güzel ve yeterli. Eğlenceli ve değişik bir sistemi olduğunu düşünmekteyim. Yeni üyelik sistemiyle Diğer forumlardan bir Farkı olduğunu görebiliriz.

Webmastersitesin'de neler öğrenebilirim ? Bana ne türde yardımcı olabilir ?
Bu forum'da yazdığınız hertürlü yazıları paylaşabileceğiniz kategoriler var ve bu sayede hit kazanabilirsiniz. Bu sayede yükselebilirsiniz. "WS Blogcular Dünyası" alanında bir blogcunun isteyebileceği tüm kategoriler mevcut. Bu forumda eğlenebileceğinizi düşünmekteyim. Bana göre çok güzel bir webmaster sitesi.

5- WebKurnaz
Bu forumda yeni üyelik açtım fakat kısa sürede alıştım. Wmaracina çok benzeyen bir webmaster blogu fakat hit kısmından düşük olduğunu düşünmekteyim. WebKurnaz hit işini çözebilirse çok yükselebileceğini düşünüyorum. Bir webmaster için çok uygun bir alan.

WebKurnaz'da neler öğrenebilirim ? Bana ne türde yardımcı olabilir ?
Webkurnazın bizlere sunduğu wmaracinda ve Fuub'da olduğu gibi site analiz gibi bir çok servisi bulunmakta. Bu servislerden blogunuzun ne durumda olduğunu görebilirsiniz. Diğer türlü professional yardımlar alabilirsiniz. Bir web tasarımcı için çok uygun. Blog yazarları için ise kategorileri gayet uygun fakat biraz geliştirilirse Zirveye oynayabilirler diye düşünüyorum.

Fark Ettinizmi ?
Sizde fark ettinizmi bilmiyorum ama Bütün Webmaster forumlarının amaçları ve yardım kısımları ortakdır. Buda webmaster forumlarının farkı olarak gözlemlemekteyim. :)

KAYNAK; http://www.sosyaldahi.com/2014/06/one-ckan-webmaster-forumlar.html

ÖNEMLİ NOT! ; Bu sıralamalar bize göredir. Parasal değer ticaretlere'de bakarak hesaplanan bir olaydır. Lütfen saçma sapan yorumlar yapmayınız. Size göre sıralamanızı alabilirim.

wmaraci
reklam

PaTRoN PaTRoN WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 730
  • Beğeniler 136 / 100
  • Ticaret 17, (%100)
Sıralamanızda neden *** yok acaba merak ettim sadece.

İstanbul Medipol Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ' Sosyal Hizmet

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Webkurnazi nsl yazarsin
Wmaracinin kopyasi bide coluk cocuk forumu

kozmos kozmos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad İ** Ö**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 0 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

PaTRoN adlı üyeden alıntı

Sıralamanızda neden *** yok acaba merak ettim sadece.

Aslında evet sonradan aklıma geldi fakat çok üşengeç bir insanım :)

Ek Olarak:

Percus adlı üyeden alıntı

Webkurnazi nsl yazarsin
Wmaracinin kopyasi bide coluk cocuk forumu

Web kurnazi kullanmaktayım ve o kadar kötü oldugunu düşünmüyorum. Bu herkesin kendi görüşüdür. Ben birşey diyemem.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al