wmaraci reklam

Önemli keşif

8 Mesajlar 1.067 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

goga82 goga82 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaslar içerik baslıgımızın türkçe karakterler içermesi nedeni ile google yenı ekledigimiz sayfamızı indexlemiyor..bir kaç gündür bunun üzerinde çalışmalar yaptım arkadaslar..dün 20 adet içerik ile baslıgını girmeme ragmen içlerinde baslıgı ingilizce karakter olan sayfalarım indexlenmiş..baslıgı türkçe karakterler ile yazılmış içerik ise daha indexlenmemiş.bunu bir kenarı not edelim arkadaslar

wmaraci
reklam

blueffect blueffect Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Bilgisayar Programcısı
  • Mesajlar 353
  • Beğeniler 29 / 89
  • Ticaret 2, (%100)

goga82 adlı üyeden alıntı

Arkadaslar içerik baslıgımızın türkçe karakterler içermesi nedeni ile google yenı ekledigimiz sayfamızı indexlemiyor..bir kaç gündür bunun üzerinde çalışmalar yaptım arkadaslar..dün 20 adet içerik ile baslıgını girmeme ragmen içlerinde baslıgı ingilizce karakter olan sayfalarım indexlenmiş..baslıgı türkçe karakterler ile yazılmış içerik ise daha indexlenmemiş.bunu bir kenarı not edelim arkadaslar

bana pek mantıklı gelmedi site adresini yazar mısın

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
burda anlatmak istedigim olay sayfanın indexlenip indexlenmemesi degil..sadece ingilicce karakterde yazılmış baslıkları daha erken indexliyor..türkçe yazılmış sayfalar geç indexleniyor.sonuçta tüm karakterler google tarafından indexe alınıyor fakar ingilizce karakter baslıklarda yazılan içeriklere daha çok önem veriyor

MehmetAliATLI MehmetAliATLI WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Muhasebe
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 759
  • Beğeniler 161 / 84
  • Ticaret 9, (%100)
Alakası yok. Dün 2 adet içerik girdim siteme. Birisi hürriyet ile ilgili diğeri apple ile ilgili hürriyet kelimesi ingilizce ile yakından uzaktan alakası olmayan bir kelimedir. Neden sadece hürriyet ile ilgili konum index aldı ?

🔒 http://mcmyazilim.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

sonses10 adlı üyeden alıntı

Alakası yok. Dün 2 adet içerik girdim siteme. Birisi hürriyet ile ilgili diğeri apple ile ilgili hürriyet kelimesi ingilizce ile yakından uzaktan alakası olmayan bir kelimedir. Neden sadece hürriyet ile ilgili konum index aldı ?

konunun üzerine düştüm ben arkadaslar ve gözlemledigim bunlar ben sadece paylaşmak istedim burda

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

goga82 adlı üyeden alıntı

burda anlatmak istedigim olay sayfanın indexlenip indexlenmemesi degil..sadece ingilicce karakterde yazılmış baslıkları daha erken indexliyor..türkçe yazılmış sayfalar geç indexleniyor.sonuçta tüm karakterler google tarafından indexe alınıyor fakar ingilizce karakter baslıklarda yazılan içeriklere daha çok önem veriyor

Bahsettiğin olay çok mantıksız. Böyle birşey söz konusu değil. :)

• Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Sinan adlı üyeden alıntı

Bahsettiğin olay çok mantıksız. Böyle birşey söz konusu değil. :)

Google ın ingilizce karakterlere önem verdigi bilinen bir gercek degilmi arkadaşlar! Belki adamlar algoritmayı degiştirdiler yakın zamanda nerden biliyoruz ben denedim diyorum .ingilizce karakterde yazılmış baslıklı içerikler hemen indexlendi..türkçe yazılmışlar biraz geç indexleniyor.Ben burda gözlemledigim bir olayı aktarıyorum sadece tabikide saçma gelebilir size ama yararı olabilir düşüncesi ile paylaşmak istedim

NovaCep NovaCep WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Sistem Yöneticiliği
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** Ş**
  • Mesajlar 2980
  • Beğeniler 258 / 257
  • Ticaret 16, (%100)
Öyle şey olurmu google bunu yapmaz.

Youtube: NovaMobi Teknoloji
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al