wmaraci reklam
lidertakipci

OpenCart Sanal Pos Eklemek Zor mu?

9 Mesajlar 2.029 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Merhabalar.

Şirketimize banka sanal pos için sitemizden bir tane deneme hesabı açmamızı istedi kontrol edeceklermiş.

Merak ettiğim şey, sanal pos eklemek için enlenti falan mı var? Opencart'ın kendi eklentisi yok mu güzel ve kolay sanal posu bankadan aldıktan sonra eklemek için?

Ücretli mi oluyor ücretsiz mi? Yardımlarınız için teşekkürler

wmaraci
reklam

OmerCankaya OmerCankaya Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Uçak Bakım Öğrencisi
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 46
  • Beğeniler 6 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Bankayla Ugrasmadan sanal pos siteleri kullanabilirsiniz

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Maalesef şirket bankaya başvuru yapmış. Ben bunun bankadan alınma yolula nasıl yapıldığını örğenmek istiyorum...

floodlarcom floodlarcom Redditör Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Floodtör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 183 / 186
  • Ticaret 13, (%100)
opencart için ayrı bir sanal post modülü vardır. opencart içinde gelmez. siteniz sanal post için uyumlu ise alırsınız bankadan sitenizde ssl kurulu olması gerekli yoksa alamazsınız. ve sanal post modülünüz olması gerekiyor tüm bunları uyguladıkdan sonra sanal post başvurusu yaparsanız banka verir. zaten. sanal post için sana bir adres vereyim ora ile görüş http://www.opencart-tema.com/ en uygun fiyata buraya yaptırabilirsin sanal post ve diğer çözümler için

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
SSL işlemlerimiz vs her şeyimiz tamam. Banka şu anda onaylama aşamasında. Bundan sonraki işlemi bilmiyorum. Yani banka onaylarsa bana eklenti mi verecek? Yoksa eklentiyi ben satın alıp bankanın verdiği bilgileri mi gireceğim?

1 kişi yok mu net cevaplayabilecek şu konuda basit bir soru sordum altı üstü..

WebSeoMerkezi WebSeoMerkezi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Recoder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** T**
  • Mesajlar 70
  • Beğeniler 8 / 20
  • Ticaret 0, (%0)
Opencart yade başka bir sistem farketmez.. Hepsinde modül ile kurulur. Banka SSL kurulu mu? Mesafeli satış Sözleşmesi var mı? Kontrol etmeden önce sizden çekimin yapılacağı ödeme sayfasını varsa taksit tabıyla sitede görmek ister.. Eğer hepsi var ise onay verir.. Tabi firmayı daha önceden tanıması, firmanın banka ya pos için yıllık ücret ödemesi yapması gibi konular daha sonra firmaya bildirip işlemleri tamamlaması istenir.. Daha sonra firmaya 1 kod parçacığı verir. Siz de modüldeki gerekli alanlara o kodları eklersiniz sistem çalışmaya başlar..

Ancak 1 bankadan aldığınız pos ile sadece o bankanın kullandığı kartlara taksit ekleyebilirsiniz. Eğer çok büyük işler yapmıyorsanız ki opencart kullandığınıza göre milyonluk bir e ticaret altyapısında olmadığınızı varsayıyorum....

Size tavsiyem banka yerine iyzico altyapısını kullanmanızdır. İyzico opencart dahil bir çok e-ticaret alt yapısı için ücretsiz eklenti verir. Çekim başı+yüzdelik komisyon keser.. Ancak bu durum sizleri hem bankaya yıllık pos ücreti ödemekten hem de SSL ücretinden kurtarırken, ayrıca dilerseniz vade farkını müşteriye yansıtarak dilerseniz kendiniz karşılayarak tüm kredi kartlarına taksit yapabilme olanağı sağlar

Bayro Bayro Opencart e-ticaret PRO Kullanıcı
  • Üyelik 02.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek e-ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 1084
  • Beğeniler 305 / 304
  • Ticaret 27, (%100)

rosuaritma adlı üyeden alıntı

opencart için ayrı bir sanal post modülü vardır. opencart içinde gelmez. siteniz sanal post için uyumlu ise alırsınız bankadan sitenizde ssl kurulu olması gerekli yoksa alamazsınız. ve sanal post modülünüz olması gerekiyor tüm bunları uyguladıkdan sonra sanal post başvurusu yaparsanız banka verir. zaten. sanal post için sana bir adres vereyim ora ile görüş http://www.opencart-tema.com/ en uygun fiyata buraya yaptırabilirsin sanal post ve diğer çözümler için

İşini en iyi yapan arkadaşlar arasındadır kesinlikle tavsiye ederim

HostingALL HostingALL www.hostingall.net Kullanıcı
  • Üyelik 17.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Web Tasarım, Web Barındırma
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 18 / 32
  • Ticaret 21, (%100)

UNKEF adlı üyeden alıntı

SSL işlemlerimiz vs her şeyimiz tamam. Banka şu anda onaylama aşamasında. Bundan sonraki işlemi bilmiyorum. Yani banka onaylarsa bana eklenti mi verecek? Yoksa eklentiyi ben satın alıp bankanın verdiği bilgileri mi gireceğim?

1 kişi yok mu net cevaplayabilecek şu konuda basit bir soru sordum altı üstü..

Merhaba UNKEF ,

Opencart kredi kartı modülleri her banka için ayrı olarak SATILIR.. Bankanız onay verdiğinde size (firmanıza) özel bilgilerinizi içerek kodları-şifreleri test ve normal olarak tarafınıza gönderecektir.

Siz bu bilgileri aldıktan sonra bankanıza uygun olan kredi kartı modülünü satın alarak önce test bilgilerinizi girerek open cart üzerinde test edeceksiniz, sorunsuz çalıştığını gördüğünüzde normal bilgileri girerek satışa hazır hale getireceksiniz.

Tüm işlemler bu kadar..

• Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Cevaplarınız için hepinize teşekkür ederim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al