wmaraci reklam

Ortak domain

18 Mesajlar 1.781 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SizinWeb SizinWeb . Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** K**
  • Mesajlar 3626
  • Beğeniler 1459 / 1458
  • Ticaret 135, (%100)
Satın Alınan Alan Adı Sadece bir kişi Adına kayıt edilir. ve kontrolüde bu kişi tarafından sağlanır.
ancak bazı firmaların 1 ve 1den fazla yetkili atayıp Domain hosting ve diğer kullanılan ürünlere kısıtlı erişim imkanı tanımaktadır. Siz Ortagınızla Almış olduğunuz alan adını her iki tarafından eşit şekilde güvende ve hak ve hukuklar göz ederek bir sorun çıkması durumunda silinmemesi ve taşınmamasını istiyorsunuz Ancak bu şekilde birşey yok ne yazıkki.
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

Bugün Bizim Yarın Çocuklarımızın.
wmaraci
reklam

7T7 7T7 Gerçekçi Kullanıcı
  • Üyelik 19.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Allah Ne Verdiyse
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 158 / 74
  • Ticaret 1, (%100)
Alanadı firmasıyla görüşerek özel bir istek de bulunabilirsiniz. Hesabınıza bir not düşülmesi sağlanabilir. Bir problem yaşadığınız da ulaşım sağlayıp daha önceden kaydedilen notu ileri sürer ve hak talep edebilirsiniz. Ancak firma böyle birşeyi yaparmı yapmazmı bilinmez.
(domaini 4-5 yıl uzatırsanız kolaylık sağlarlar :) )
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

wildturk1 wildturk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
ben sizi anladiğima inaniyorum siz yönetim paneli hesaplari yetkilerinden ziyade domain üzerinde ki hak sahibliğini kast ediyorsunuz galiba bu tür işlemleri yapabilmek elbette mümkündür tüm firmalar bu hizmeti verir ama bunun için resmiyette bir firmanızın olması bu firmanın %50 ortaklık düzeyinde A ve B kişisine Ait olması ve Domain Alımları Şahis Üzerine değilde firma üzerine alınması gerekir yani firma yetkilisi ahmet yada diğer b Kişisi mehmet adına değilde şirket adına alım yapabilirsiniz kaydırıkubbak ltd.şti. adına tescillersiniz site domaini ni :)
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

wildturk1 adlı üyeden alıntı

ben sizi anladiğima inaniyorum siz yönetim paneli hesaplari yetkilerinden ziyade domain üzerinde ki hak sahibliğini kast ediyorsunuz galiba bu tür işlemleri yapabilmek elbette mümkündür tüm firmalar bu hizmeti verir ama bunun için resmiyette bir firmanızın olması bu firmanın %50 ortaklık düzeyinde A ve B kişisine Ait olması ve Domain Alımları Şahis Üzerine değilde firma üzerine alınması gerekir yani firma yetkilisi ahmet yada diğer b Kişisi mehmet adına değilde şirket adına alım yapabilirsiniz kaydırıkubbak ltd.şti. adına tescillersiniz site domaini ni :)

Firmada açmayı düşünüyoruz. Domaini firmaya tescillersek bir sıkıntı olmaz diyorsunuzu yani

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

wildturk1 wildturk1 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 52
  • Beğeniler 3 / 29
  • Ticaret 1, (%100)
hiç bir sıkıntı olmaz size hizmet veren firmalar kişisel işlemler gerçekleştirmek istediğinizde yetki belgesi sormak zorundadır yetki belgesi sormadan yada ikinizin yazılı imzaslı izni olmadan yada birinizin diğerine A Kişisi Ortaği oldugum kaydırıkubbak ltd şti adına kayıtlı domainleri almaya satmaya yemeye içmeye gibi noter tastikli Haklarınızı yönetmeye vekil tayin etmenizle yapilabilir felan filan diye gider bu konu ama kısaca sıkıntı olmaz :)
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)

wildturk1 adlı üyeden alıntı

hiç bir sıkıntı olmaz size hizmet veren firmalar kişisel işlemler gerçekleştirmek istediğinizde yetki belgesi sormak zorundadır yetki belgesi sormadan yada ikinizin yazılı imzaslı izni olmadan yada birinizin diğerine A Kişisi Ortaği oldugum kaydırıkubbak ltd şti adına kayıtlı domainleri almaya satmaya yemeye içmeye gibi noter tastikli Haklarınızı yönetmeye vekil tayin etmenizle yapilabilir felan filan diye gider bu konu ama kısaca sıkıntı olmaz :)

Teşekkür ederim. Bence bu bilgileri birçok kişi bilmeli :)

mkarson mkarson Web Dev. - Sec. Expert Kullanıcı
  • Üyelik 20.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer - Security Exp.
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 196
  • Beğeniler 0 / 88
  • Ticaret 11, (%100)
Hocam biraz tuhaf duracak ama alternatif bir yöntem sunayım size yukarıdaki yorumları okumadım yinede yazayım :D
Bir üyelik ten domaini alın ve 2 adet sorumlu atayın. Ana hesaba ikinizinde ulaşabileceği mobil onay açık bir mail adresi ekleyin ve mail adresine giriş için 2 nizin telefonunuda sisteme ekleyin. Gerek olmadıkça ikinizde ana hesabada mailede girmeyin zaten sorumlu olarakta istediğiniz nerdeyse tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Ana hesaba her girişte şifremi unuttum diyerek maile yeni şifre sıfırlama linki isteyin ve sadece kendinizin bildiği bir şifre koyun 2 nizde. Bu sayede sisteme ana hesaptan giriş yapmaya çalıştığınızda en son kimin şifre sıfırladığını ve giriş yaptığını otomatikmen anlamış olursunuz , ayrıca mailden de maildeki son cihaz etkinliklerini istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. :D
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

Ozi Ozi . Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Devoloper
  • Konum Almanya
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 3052
  • Beğeniler 1 / 941
  • Ticaret 50, (%100)
Ana sorumlu diye birşey yok, 1 domainin 1 sahibi olur, ortaklık programı için güveniniz birbirinize yoksa ana hesabı paylaşacak kadar ya sorumlu eklersiniz ya noter tastikli ortaklık.
analogfikir

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al