wmaraci reklam

Ortak tasarımcı ve html/css ve wp entegre yapıcak kişiler lazım

4 Mesajlar 668 Okunma
wmaraci reklam

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)
Merhaba arkadaşlar;

Başlığı ne kadar açıklayıcı yaptım bilmiyorum ama olay şu. Ben Photoshop tasarımcılık ile uğraşıyorum. Yakın zamanda güzel site tasarımalrı yapmaya başladım. Tabi bana göre hepsi harika ama yorumlara göre daha yeni yeni güzel yapmaya başladım. Şimdi bana gereken şu;

Ben tasarımları yapıcam. Yani Photoshop PSD işleri bende. Html/css ve wp entegre hakkında en ufak bir bilgim bile yok. Onun içinde bir ekip yapmak istiyorum. Ben tasarlicam. Birisi html/css dökücek. Diğeri wp entegre edicek. Böyle bir ekip kurmak istiyorum. İlgilenen arkadaşlar yazının altından mesaj atsınlar.

Birkaç tasarımım:

wmaraci
reklam

kelebek kelebek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Geliştirici
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 3142
  • Beğeniler 60 / 764
  • Ticaret 5, (%100)
Hocam yanlış anlamayın ama benim görüşüme göre bir ekip kurmak için çok erkensiniz hala tasarımda acemisiniz bence acele etmeyin

stiltasarim stiltasarim Üni Hakkında - Üniversite Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi - Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 1370
  • Beğeniler 194 / 204
  • Ticaret 18, (%100)

kelebek adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlamayın ama benim görüşüme göre bir ekip kurmak için çok erkensiniz hala tasarımda acemisiniz bence acele etmeyin

Hocam ben inanıyorum kendime ben bu işi yaparsam ortaya çok güzel şeyler çıkarabilirim. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim ama yaptığım tasarımlar bir işe yaramayınca içimden yapmak gelmiyor. Bir ekip kurarak hem motivasyonu arttırıcam. Yapma sevincim gelicek ve yaptıklarım bir işe yarıyacak. Şuan en üstteki tasarımıma 2 adet almak istiyen arkadaş çıktı fakat wp entegresi olmadığından satılmıyor. :) ama birşeyler yapılırsa ortaya çok güzel şeyler çıkabilir.

Ek Olarak: arkadaşlar kimse çıkmicak mı?

YenerK YenerK yenerkayahan.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 883
  • Beğeniler 220 / 168
  • Ticaret 5, (%100)
hocam html+css e dökecek bir arkadaş bulabilirseniz wp entegresini yapabilirim hatta sürekli çalışabiliriz

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al