Merhaba,

Aramızda mutlaka tuning, modifiye ve otomotiv sektörüyle ilgili, yakından takip eden; bu konuda hassas ve takıntılı düzeyde seven birileri vardır diyerek bu konuyu açtım.

Modifiye sektöründe faaliyete devam ettiğim bir sosyal danışmanlık firmamız mevcut. Ek olarak bu alanda eksiği belirleyip bir forum ve etkileşim platformu planları yapıyorum.

Domain hazır, kategoriler hazır, hersey hazir ve keyword bir domain ile projeye alt yapi hazırlıyorum.

Net bir şekilde bana içerik konusunda ilgili ve bilgili takım arkadaşları gerekiyor. Şu anda sadece kategori olarak 100 üstünde içerik var sistemde.

Talip olan arkadaşlar dilerse reklam gelirini alsın, dilerse nakit teklif etsin fark etmez. Ancak ciddi içerik barındıran bir forum haline gelirse ev araba alacak konuma gelebileceği bir jenerik forum domaini ve kategori sistemine sahip olduğumu rahatça söyleyebilirim.

Benim tek eksiğim zaman. Çocuklu bir aile babası olarak maalesef zaman bulamıyorum. Tek talebim içerik oluşturulmasıdır. Projeye ilgi duyan ortaklar arıyorum. Herşey benden. Talebim sadece ilgili içerik turetilmesidir.

Başka bir beklentim yok. Mesajlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.