wmaraci reklam

Özel php site mi & wordpress mi?

22 Mesajlar 3.146 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BEYAZMASTER BEYAZMASTER YÜCE ALLAH'IN aciz 1 kulu Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Yazılım...
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 597
  • Beğeniler 154 / 153
  • Ticaret 0, (%0)

kaptann adlı üyeden alıntı

Wordpress'te kullanmamanıza rağmen boşuna yer kaplayan sürüyle fonksiyon var. Altyapı bir kere belli bir yük oluşturuyor hosting için. Ben altyapı ile uğraşmamak için wordpress kullanıyorum. Çünkü php ile günlerce sürecek altyapı wordpress ile hazır geliyor. En basitinden bir tema yükleyerek kafanızdaki siteyi bir günde hayata geçiriyorsunuz. Oysa PHP'de veritabanı ile uğraş, bağlantı yapısı ile uğraş, admin paneli ile uğraş, veri bağlantısı ile uğraş.... Çok iş. Zamanı geniş olanlar kendi sitesini kodlaması daha mantıklı ancak benim gibi akşam 7 den sonra sitesi ile ancak 1 saat ilgilenebilen için wordpress daha iyi.

Kendi şartlarınız dahilinde bence en makul olanı tercih etmişsiniz.

ÖNCE "İYİ,DOĞRU,GÜZEL BİR İNSAN" OLMAK (VEFA,TEVAZZU,NAİFLİK,SAYGI,...) GEREK!
Sonra wm oluruz.
wmaraci
reklam

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1381
  • Beğeniler 703 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
İlk wordpress ile başlamıştım. Wordpress yeni başlayanlar için kod bilmeyenler için, büyük kolaylık ama ufacık bir şey için, eklenti kuruyor olmak kötü. Ama benim wordpress'i eleme nedenim bu olmazdı. Wordpress'te takılı kalırsan yazılım geliştirme, algoritma kurabilme yeteneğini köreltmis olursun. Hazırcı olursun. En basit konularda yardıma ihtiyaç duyarsınız. Ama en temelden öğrene öğrene herhangi bir trend dil ile ilerlerseniz. Soru sorulan ve cevap veren siz olursunuz. Bencileyin...

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al