wmaraci reklam

Payoneer Masrafları Hakkında Yardım!

3 Mesajlar 749 Okunma
smmexpress

serhatwxe serhatwxe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek 3D Modelleme / Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
PayPal kapandığı için alternatif olarak Payoneer'a yönelmeyi düşündüm fakat kafam soru işaretleriyle dolu.

1. Enpara kartım var, bu kartı kullanarak Payoneer'dan para çekebilir miyim? eğer çekebilirsem kur fiyatlandırmaları ne kadar, kesinti var mı? bunun hk. internette bilgi bulamıyorum. Swift masrafları hk. bilgisi olan var mı? (Bazı forumlarında bir kaç sene önce açılmış konulara baktığım zaman birisi Swift sistem doları 0,50 olarak sayıyor. Yani kendi kurunu kendisi belirliyor demiş. Bu ne kadar doğru?)

2. Mastercard tabanlı Payoneer kart siparişi verip onun üzerinden ATM'de çekim yapmayı düşünürsem çekim başına $3,50 alıyormuş. Ayrıca Kartın etkinleştirmesi $10 (bu ne anlama geliyor? kart ücretsiz değil miydi?) ve aylık $30 dolar mış.

Swift sistem mi daha karlı yoksa Payoneer kart siparişi vermek mi? ayrıca bu duyduklarım ne kadar doğru? bilen birisi varsa gerçekten çok teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

mdhouss mdhouss Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ögrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 426
  • Beğeniler 54 / 100
  • Ticaret 0, (%0)
Bir siteden payoneer hesabima 50 dolar geldi. Iban i girdim. Para çek dedim ve 50 dolar eksiksiz ertesi güne yattı.

Payanieer de Neyin masrafı anlamiyorum ben.

eka7a eka7a openix.io Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 651
  • Beğeniler 109 / 313
  • Ticaret 2, (%100)
serhatwxe

Eğer değişmediyse payoneer debit kartın yıllık kullanım ücreti + her çekimde komisyon kesintisi oluyor. En iyisi hesaba havale etmek 3 iş gününde hesaba geçiyor.

Hesaba havalelerde daha önce kesinti oluyordu ancak bir kaç aydır kesinti olmuyor.

Openix.io | $9.90 PositiveSSL | $12.90 RapidSSL
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al