freelance iş ilanları

Proje sorunsalı

3 Mesajlar 625 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar bu getir.com un sahibini dinliyorum.

Amcam diyor ki: "bir gün diyo yandexin yazılım müdürü ile mangaldayız diyo kendisi kankam diyo. dedim ki bak böle böle yapacaz. arabalar alacaz motorlar alacaz millet isteyecek biz götürecez. valla ne güzel fikir buldum yaw. Sonra kankamda bana katıldı evet bu fikir tutar aga. Sonra diğer kankamla şömine başında viskimizi yudumlarken projemi anlattım hesabıma hemen 10 milyon dolar gönderdi ortak oldu diyo. Sonra bende dedim ki jamiryoo bu iş tutar yapam ben bu işi..."

Şimdi bunu anlatırken baya cool takılıyor. Bacak bacak üstüne atmış. koltuğun içine gömülmüş. Eeee yani işte öle bişi tarzında anlatıyor. Adam proje yapmış yaw bide çağırmışlar söyleşiye, panele. Tabi havasını atacak. Oradakilerde 4 gözle amcamı dinliyor. Sanıyorlar ki amcam bir şey söyleyecek onlarda aydınlanıp milyon dolarlık proje geliştirecek.

İşin özüne gelirsek;

Sen şimdi burada yazıyorsun. "Arkidişler benim bir projem var. Şöle şöle olacak, böyle böyle yapacaksın. Eeee sonra... İşte un koyacaksın şeker koyacaksın olacak sana helva. Proje kesin tutar ama benim imkanım yok. Yapan yapsın!!!!"

İşin tam özüne gelirsek;

Paran varsa proje geliştirmene gerek yok. Zaten proje kendi kendine gelişiyor.
Paran yoksa ya kendini geliştir ya da proje geliştirme.
AhmetCakmak34 cingan Rastena

kişi bu mesajı beğendi.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
reklam

balporsugu balporsugu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 510
  • Beğeniler 85 / 84
  • Ticaret 3, (%67)
fikrine katılıyorum aynı şekilde bir kaç cümle de ben eklemek istiyorum.ülkemizde zamanında girişim yaptığı sanılan fakat yurt dışındaki fikri alıp parası ile olayı çözen firmalara örnek yemek sepeti ve çicek sepeti gibi siteler var bunlara ek olarak facebook filmini izliyen arkadaşlar görmüşlerdir az çok adam zaten bilgisayarı bulan üniversitenin içinde hafta sonları onların fikirlerini dinliyerek bir yerlere geliyorlar.adamlar zaten paranın içinde olan insanlar.
USE

kişi bu mesajı beğendi.

ReklamKap ReklamKap Faydalı olmak güzeldir. Kullanıcı
  • Üyelik 04.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Firma Rehberi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1478
  • Beğeniler 103 / 475
  • Ticaret 31, (%100)
abiler, ablalar mevzu sizin gelişmesini istediğiniz projeye inanmanızdır. tamam bir yatırımcı işi kolaylaştırabilir ancak yatırımcı olmadan gelişen projeler de var. biz toplum olarak bahane bulmayı çok seviyoruz. bahanelerden kurtularak projenize inanın ve yardırın.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al