wmaraci reklam
lidertakipci

Projem hakkında webmasterlardan fikir ve tavsiye almak istiyorum.

3 Mesajlar 527 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

metehan732 metehan732 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar. Benim yeni bir projem var. Daha doğrusu bu ilk projem. Flash oyunlara yönelik. aylık aranma hacmi 7.5 milyon. rekabet düşük ve tıklama başına teklif de 3.56 tl. yabancı içerikli bir site olacak. amerika lokasyonlu. ayda 500 600 lira gibi bir para ayırmayı düşünüyorum bu projeye. sizce değer mi? her gün ilk sıradaki sitelerin en çok oynanan oyunlarını indirip sunucuya aktarıp özgün bir açıklamayla yayınlayacağım. Onun dışında facebook sayfası için de facebooka reklam vermeyi düşünüyorum. günde 3 oyun yayınlayacağım ve ingilizcem olmadığı için de biriyle anlaşıp günlük çeviri alacağım. bu 3 oyun için açıklamanın toplam 1 word sayfası kadar olması niyetindeyim. 3 4 ay sonra seo paketlerini araştırmayı düşünüyorum. ne dersiniz? fikir verebilir misiniz?

size sormak istediğim asıl soru ise şu. Google'da anahtar kelimeyi yazınca ilk sıradaki siteye erişmem ve geçmem çok mu zor? yani ben daha bu işin başındayım ama araştırdığım kadarıyla sitenin güçlü bir temeli yok. domain yaşı dışında seo açısından. size googleda ilk sırada olan sitenin wmaracındaki site analiz bilgilerini gönderiyorum. vereceğiniz bilgi ve tavsiyeler için şimdiden teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

Mukim Mukim Ne yapalım meselâ? Kullanıcı
  • Üyelik 21.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek E-Ticâret Yöneticisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** C**
  • Mesajlar 503
  • Beğeniler 0 / 131
  • Ticaret 101, (%100)
Hevesinizi kırmak istemem ama analiz bilgilerini gösterdiğiniz site şu anda oldukça iyi durumda. Dediğiniz gibi rekabeti yüksek bir saha. Ancak sitenizin yabancı içerik ve lokasyonda olması sizin için bir avantaj olabilir. Aynı zamanda aylık 500 TL gibi bir meblağ bir site için ciddi yatırım. Yabancı dil bilmeyip, bu konuda başkaları ile çalışmanız ise bir dezavanaj olabilir. Fakat tüm bu kriterlerin yanı sıra sitenin başarı oranını tabii ki de sizin çalışmanız ve azminiz belirleyecektir. Kolay gelsin :)

metehan732 metehan732 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 5
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
anahtar kelime planlayıcı verileri nasıl peki hocam? sizce bu işe girmeye değer mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al