wmaraci reklam

Projeme Devam mı etsem?

5 Mesajlar 598 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba arkadaşlar bir oyun haberleri kategorisi altında haber sitem var.50 günlük oldu.Fakat istediğim hiti alamadım.Yaptığım emekler boşa gitti galiba.Şöyle birşey düşünüyorum.Bir subdomain adı altında flash oyun sitesi açıcam burdan hit alamaya çalışıcam.Bu sıralarda da haber eklemeye devam edicem.Böyle olması sizce nasıl olur?

Fenerbahçe
wmaraci
reklam

19aLi03 19aLi03 TeknoAtak Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Grafik Tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 0, (%0)
Flash siteyle uğraşmak yerine siteyle ilgilenirsen daha çok hit toplarsın bence sitenize baktım ama genelde hep ordan burdan kopyala yapıştır olarak makale girmişsiniz oynadığınız oyunları vs yada haberleri kendi dilinizden yorumlarsanız ve youtube kanalınız var zamanınızda varsa sesli oyun anlatımları incelemeleri bölümler vs videolar çekebilirseniz zaman içinde aradığınız hite ulaşırsınız.
Zen

kişi bu mesajı beğendi.

aras20 aras20 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ağrı
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 14 / 44
  • Ticaret 5, (%100)
aynen benım gıbı sabırsızsın daha yenı acmıssın sıteyı bıraz daha ugras verırsen ıyı kotu bır hıt yakalarsın mesela ben bır teknolojı sıtesı actım 1 haftadır yayın giremedım bu gidişle satacagım :) emek ısteyen bır ıs haber sitesi ama bır sekılde ekmek yersın diye dusunuyorum ılgılenırsen

norchem norchem WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Wordpress Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 29 / 36
  • Ticaret 3, (%100)

19aLi03 adlı üyeden alıntı

Flash siteyle uğraşmak yerine siteyle ilgilenirsen daha çok hit toplarsın bence sitenize baktım ama genelde hep ordan burdan kopyala yapıştır olarak makale girmişsiniz oynadığınız oyunları vs yada haberleri kendi dilinizden yorumlarsanız ve youtube kanalınız var zamanınızda varsa sesli oyun anlatımları incelemeleri bölümler vs videolar çekebilirseniz zaman içinde aradığınız hite ulaşırsınız.

Hocam siteyi incelediyseniz copy-paste yapmadığımıda anlarsın.Yazıların tamamı bana ait ben yazıyorum.Kopya içeriğide karşıyım. :)

Fenerbahçe
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

harun128 harun128 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 33 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Bence copy paste de bir sorun görmüyorum. Ancak sitenizi tanıtmanız lazım facebookta kendinize bir hayran kitlesi oluşturmalısınız

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al