wmaraci reklam

Qnbfinansbank Açık Buldum

48 Mesajlar 6.748 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

BeyDemir BeyDemir WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 18.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Suudi Arabistan
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 34
  • Beğeniler 8 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Muhtemelen Basit Mantıksal Bir Açıktır Ha Sisteme Sızsa Zaten Buraya Yazmazdı
sorueki DORTBES

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

webtetkik webtetkik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Bulduğum açık bankadan her ay hesap kesim tarihi kadar kendi nakit param kadar bankadan o denli para alabilmem ve sistem bunu anlamıyor borç limit e bağlı olarak i işlem telefonla aradım anlattım kadın böyle bir şey olmaz dedi kanıtladım anlamadan bir şey yapmadı acaba gereken birimlere mi iletti durumu banada bir şey anlatmadı

http://webtetkik.com/ aliexpress ürün araştırma ve inceleme platformu

• Üyelik 29.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

birhabervar adlı üyeden alıntı

Bir yerde izledim, adam Türkiye'de bankanın açığını buluyor, teşekkür olarak 2 kişilik sinema bileti hediye ediyorlar, sonra o da bütün salonun biletlerini hackliyor ve beraber gidelim diyor.

Çok dengeli hareket etmek lazım. Öncelikle mail ile bulduğunuz açığın kötü kişilerce bulunabilmesi durumunda bankanın uğrayabileceği zararı anlatın. Ama eğer şu kadar ödeme yaparsanız bu açığı paylaşırım derseniz bu şantaj olarak algılanabilir. O yüzden para istemekle, şantaj yapmak arasındaki ince çizgiyi bulmanız lazım. Bu birinci yol.

İkincisi, Yukarıda yazılmış, sosyal medya en iyi yol. Sosyal medyadan bankayı etiketleyip açık bulduğunuzu belirtin, dm'den sizinle iletişime geçmelerini bekleyin. Geçmezlerse bankanın genel müdürünü etiketleyip maildeki gibi bu açığın büyüklüğünü belirten bir mesaj daha atın. İşe yarayacaktır.

Böyle bir şey verecekse lanet gelsin öyle sisteme açıklarım açığı görürler 2 kişilik bileti

• Üyelik 29.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

SeoBoss adlı üyeden alıntı

Hocam bu linkten kendileriyle iletişime geçebilirsiniz. Telefonla iletişime geçmeden önce bir açık bulduğunuzu ve üstbirimden somut olarak kiminle temas kurmanız gerektiğini öğrenin Eposta kullanarak. O şekilde adım atarsanız daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

http://www.ibtech.com.tr/#section-b

Peki açığı direk açıklayıp anlatamam mı gerek yoksa kanıtladıktan sonra mı nasıl yaptığımı anlatmam lazım nasıl ödül verirler nasıl bir yol izlemeliyim
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 29.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

BeyDemir adlı üyeden alıntı

Muhtemelen Basit Mantıksal Bir Açıktır Ha Sisteme Sızsa Zaten Buraya Yazmazdı

Sisteme falan sızmadım hesap kesim limit borç ile ilgili bir şey

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

webtetkik adlı üyeden alıntı

Peki açığı direk açıklayıp anlatamam mı gerek yoksa kanıtladıktan sonra mı nasıl yaptığımı anlatmam lazım nasıl ödül verirler nasıl bir yol izlemeliyim

Bence şunu sorarak başlayın, sisteminizde herhangi bir açık bulup size gelen,bunu kanıtlayan ve anlatan kişilere karşı tutumunuzu bilmek istiyorum diye açıkça dile getirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Somut olumlu ve işinize yarayacak bir cevap alırsanız üst birimden kişiyle görüşmek istediğinizi söyleyin. Ses kaydı da yapabilirsiniz güvenlik önlemi olması açısından.

Ödül olarak Devlet bankası olsaydı birşey beklemeyin derdim. Ama banka Katar'lılara ait olduğu için ödül vermeleri yüksek bir ihtimal. Belki staj, belki para, belki çam sakızı çoban armağanı hediye birşeyler olabilir.

Sistemin altyapısını etkileyecek önemli bir açık olduğunu düşünüyorsanız bence sözleşip o merkeze siz gidin ve anlatın. Ozaman daha farklı olur diye düşünmekteyim.
Heisenberg0133 aziztezcan147 webtetkik

kişi bu mesajı beğendi.

RespectionS RespectionS Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2019
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Full-Stack Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 518
  • Beğeniler 1 / 188
  • Ticaret 5, (%100)

Gerçekten banka açıklarını bulana ödül veren yada ilgilenen birim neresi nereye başvurma lazım tam olarak

Kardeşim öncelikle seni tebrik ediyorum, ama hiç bir şeye yaramayacağını söylemek istiyorum :D Bu söylediğiniz şeyler filmlerde ve haberlerde olan şeyler bulduğunuz açık sistemi çökertmeye sebep olacak veya zarar vermeye yönelik birşeyse karşı dava yiyip tazminat davası ile bile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Umarım net ve açık bir şekilde açıklamışımdır :D
MRCBOX webtetkik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.04.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 7 / 4
  • Ticaret 0, (%0)

SeoBoss adlı üyeden alıntı

Bence şunu sorarak başlayın, sisteminizde herhangi bir açık bulup size gelen,bunu kanıtlayan ve anlatan kişilere karşı tutumunuzu bilmek istiyorum diye açıkça dile getirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Somut olumlu ve işinize yarayacak bir cevap alırsanız üst birimden kişiyle görüşmek istediğinizi söyleyin. Ses kaydı da yapabilirsiniz güvenlik önlemi olması açısından.

Ödül olarak Devlet bankası olsaydı birşey beklemeyin derdim. Ama banka Katar'lılara ait olduğu için ödül vermeleri yüksek bir ihtimal. Belki staj, belki para, belki çam sakızı çoban armağanı hediye birşeyler olabilir.

Sistemin altyapısını etkileyecek önemli bir açık olduğunu düşünüyorsanız bence sözleşip o merkeze siz gidin ve anlatın. Ozaman daha farklı olur diye düşünmekteyim.

az önce aradım bankayı açan kişi direk açığı bana anlatmam gerektiğini söyledi ödül benzeri ile ilgili net bir şey söylemedi bir nevi söyleyin gitsin ödül falan vermezer gibisinden konuştu kapattım telefonu bende
LastWebmaster

kişi bu mesajı beğendi.

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
Sonucu burada paylaşın takipteyim.

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)

az önce aradım bankayı açan kişi direk açığı bana anlatmam gerektiğini söyledi ödül benzeri ile ilgili net bir şey söylemedi bir nevi söyleyin gitsin ödül falan vermezer gibisinden konuştu kapattım telefonu bende

Doğru kişilerle muhatap olmak için bence yarın bilişim şubesinin mesai saatlerini beklemenizi öneririm.
bQnyy

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al