wmaraci reklam
lidertakipci

referans iş yapma ama kim kime referans ?

9 Mesajlar 992 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

macgezgini macgezgini www.macgezgini.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar forumda ticaret ile ilgili konu açanların bazıları referans iş vaad ediyorlar tabi ki ilgi çekmek için bu doğal bir yöntem.

yalnız referans hizmet sağlanmak için seçilen kişi (ler) ve ve sonrasında referans olarak yaptığı (kları)yorum dikkatle incelenmesi gerektiğini düşünüyorum özellikle referans olan kişinin foruma üyelik yaşı ve ticaretine hizmeti vaad edenden daha ilgi göstermeliyiz multiple hesaplar ile olabilecek dümenlerin de böylece önüne geçilebilir.

1 aydır foruma üyeyim bayağı dikkatimi çeken konular ve cevaplar var ben mi reklamda ki gibi ("emekliyim ben vaktim çok uğraşırım bak ")
oldum bilemedim :)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.
wmaraci
reklam

TuralAbiyev TuralAbiyev root@localhost ~ / Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Network & Linux/UNIX
  • Konum Rusya
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 4146
  • Beğeniler 0 / 1357
  • Ticaret 89, (%100)
Doğrudur bazı konular hakikatende çok gereksiz yorumlarla doludur.

http://wmaraci.com/forum/is-arayanlar/sunucu-kurulum-optimizasyon-tasima-islemleriniz-yapilir-203062.html

şahsen benim konumda hepsi ücretiyle iş gördüğüm kişilerdir. yani kimseye konuma yalandan mesaj at demedim :) forumda 100ün üzerinde samimi olduğum kişi vardır. yalan yorumlar gereksizdir.

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
:) siz zaten check in doğrulama yapacak kişilerdensiniz üstadım :)) bende olmuşum 1 aylık üye bugün tam 1 ay oldu sizde bir nevi gönüllü moderatör sayılırsınız eskilerdensiniz çünkü:)

tarafımızca forumun kullanımına son verilmiştir. kullanıcı adımızla ilgili yasal hakkımız saklıdır.

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)
Öncelikle Merhabalar
http://wmaraci.com/forum/backlink-paketleri/hedef-kelimelerde-100-yukselis-pr9-cikisli-paketler-referans-paket-aktif-208705-3.html#post1216379 Konumuzdaki yorumları incelerseniz bir tek size referans paketi uygulamadık.Sebebi itraderiniz,üyelik tarihiniz veya başka bir sebep değil.Tamamen politikalarımızla alakalı.Bu durumuda en iyi şekilde size izzah etmeye çalıştım sorun siteniz, siz değilsiniz efendim.

Ayrıca : Tüm referanslarla teker teker görüşebilirsiniz.Keslinlikle uzaktan yakından bir tanışıklığımız yoktur.
İyi Çalışmalar.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
konunuza cevap yazmadım ama madem benim konuma açıklama yaptınız sitemin ne sorunu olduğunu herkese açık lütfen yazınız her hangi bir illegal içeriğimiz olmadığı gibi 3 yıllık site her zaman aynı konu üzerine çalışma yapıyoruz. ne saklayacak bir şeyimiz var ne gizleyecek buyurun madem size neyi beğendiremedik yazınız.

Seobaz Seobaz www.seobaz.com Kullanıcı
  • Üyelik 19.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / K
  • Meslek Seo
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 427
  • Beğeniler 595 / 197
  • Ticaret 190, (%100)

macgezgini adlı üyeden alıntı

konunuza cevap yazmadım ama madem benim konuma açıklama yaptınız sitemin ne sorunu olduğunu herkese açık lütfen yazınız her hangi bir illegal içeriğimiz olmadığı gibi 3 yıllık site her zaman aynı konu üzerine çalışma yapıyoruz. ne saklayacak bir şeyimiz var ne gizleyecek buyurun madem size neyi beğendiremedik yazınız.

Beyfendi siteniz için GOOGLE POLİTİKALARINA aykırıdır şeklinde bir ithamda bulunmadım.
Bizim politikalarımıza aykırıdır.
Ayrıca belirttiğim katagoriler dışında bir siteniz için referans paketi almanız uygundur.
İyi Çalışmalar

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
Tural bey teşekkür ederim :)

CenkOnsoy CenkOnsoy Skype: cenkonsoy Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Uzman Biyolog
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 4042
  • Beğeniler 77 / 1356
  • Ticaret 37, (%100)
Lütfen şahsi mevzularınızı pm yoluyla veya sorun görüyorsanız moderatöre şikayet ederek çözmeyi deneyiniz.

Bilim Forum | Bilimgunlugu.com

• Üyelik 04.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek prensipler
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 281
  • Beğeniler 0 / 42
  • Ticaret 0, (%0)
:) şahsi bir şey yoktu arkadaş linkiyle birlikte bu konuya cevap yazdı kendi konusuna cevap yazmadığım gibi kendi konumda genel açılmış bir konudur isim link verilmemiştir konuda ki tek linki yine yorum yapan bir kişi bırakmıştır ilk mesajımın değerli olduğunu düşündüğümden devamına yanıt vermedim zaten. kimseyi şikayet etmeyi de düşünmüyorum :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al