wmaraci reklam

Reklam tıklanma oranım düşük

12 Mesajlar 2.101 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kulpsuzfincan kulpsuzfincan Art Director Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 18 / 34
  • Ticaret 4, (%100)
A, B, C, D diye bölgelere ayırıyor reklam servisleri ve biz hepsinde son klansmandayız, yani en düşük ücreti bize ödüyorlar. Kendi vatandaşlarına en yüksek ödüyorlar, neredeyse tık başına bir dolara varıyor. Hadi gavur gavuru kolluyor diyoruz da türk ajansları gavurdan daha az veriyor kendi halkına. Yayıncı suistimal etmeyecek, ajans adil dağıtacak, bir şekilde evrilmemiz gerekiyor bu alanda.

wmaraci
reklam

goga82 goga82 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 13.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 98
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

kulpsuzfincan adlı üyeden alıntı

A, B, C, D diye bölgelere ayırıyor reklam servisleri ve biz hepsinde son klansmandayız, yani en düşük ücreti bize ödüyorlar. Kendi vatandaşlarına en yüksek ödüyorlar, neredeyse tık başına bir dolara varıyor. Hadi gavur gavuru kolluyor diyoruz da türk ajansları gavurdan daha az veriyor kendi halkına. Yayıncı suistimal etmeyecek, ajans adil dağıtacak, bir şekilde evrilmemiz gerekiyor bu alanda.

2 cent gibi bir rakamda gerçekten gülünç geliyor bana.sanki işine gelirse baska şirket bulabiliyorsan saglam güvenli git der gibi google..aslında adamlar haklı türkiyede ki çogu reklam şirketi ile çalıştım hepsi ************** reklam tıklamalarını saymıyorlar..en son olarak gelir ortakları ile çalıştım ve tıkları saymadıklarını gördüm test edip anladım..geri dönüş yaptıgımda ise kendilerini wep te rezil edicegimi ve bundan sonra iş yapamayacaklarını söyledim ve hemen kıvırmaya basladılar..saygın güvenılır bir firma asla kıvırmaz prensipleri vardır..işin aslı şu arkadaşlar türkiyede bu işi layıkı ile yapan milleti dolandırmayan bir reklam firması çıkana kadar tekelleşmenin kucagındayız yapıcak pek fazla alternatifimiz yok

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al