wmaraci reklam
lidertakipci

Resellere geçsemmi ?

9 Mesajlar 736 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

sovetski sovetski ♛ PHP ♛ Kimlik Onayı
  • Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Bir sitem var, hiti ne çok fazla ne çok az. Yeni bir proje üzerinde çalışıyorum ve onuda kullandığım host şirketinde barındırmak istiyorum. Birden fazla host kullanmak istemiyorum çok kafa karıştırıcı olucağı için. Kullandığım hostta reseller paketi buldum aylık 9tl. Sizce alayımmı ? Reseller hosttan dahamı iyi sizce? Çok pahalı reseller istemiyorum çünkü zaten sitemden gelen gelir 0, 2 yıldır 1 kuruş bile kazanmadım zaten :/

wmaraci
reklam

Yusuf Yusuf WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 833
  • Beğeniler 36 / 177
  • Ticaret 30, (%100)
Firma nedir?

Yakında

techvadi techvadi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 118 / 75
  • Ticaret 3, (%67)
Reselleri alsanda yine kendine paket oluşturup domainlerine paket vericeksin bu konuda bilgin yoksa biraz kafa karıştırıcı ( benim düşüncem ). resellerin faydaları var ama acil ihtiyaç yoksa 2.plana atabilirsin ;)

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
Yusuf ynt.com.tr

wmaraci
wmaraci

muzo06 muzo06 Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Ticaret Erbabı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 276
  • Beğeniler 85 / 44
  • Ticaret 8, (%100)
Ben bihost kullaniyorum. 10 adet alan adi barindirabiliyosun limitsiz alan filan kullanimi rahat baya deneyebilirsin . aylik bazinda da odme mevcut. Bi bak bakalim hocam reseller karisik baya

Esenlikle Kalın..

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
techvadi kısa zamanda projemi bitireceğim için aslında şimdiden almam daha güzel olur o yüzden. Firma anında cevap veriyor sorunum olursa ilgileniceklerini umuyorum, ama birşey aklıma takıldı, firmaya ödeme sisteminin aylık olduğunumu sordum

"1-3-6-12 Ay şeklinde satın alma seçenekleri mevcut. Size uygun ödeme yöntemini seçip sipariş geçebilirsiniz." cevabını verdiler. Yani aylık para çekmeleri mümkünmü ?

techvadi techvadi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Design
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** B**
  • Mesajlar 612
  • Beğeniler 118 / 75
  • Ticaret 3, (%67)
mesela 1 aylık 9tl ise ödeme yaparsın 1 ay dolmak üzereyken sana yenileme maili gelir hesabında para varsa yenilersin

Ek Olarak:

sovetski adlı üyeden alıntı

techvadi kısa zamanda projemi bitireceğim için aslında şimdiden almam daha güzel olur o yüzden. Firma anında cevap veriyor sorunum olursa ilgileniceklerini umuyorum, ama birşey aklıma takıldı, firmaya ödeme sisteminin aylık olduğunumu sordum

"1-3-6-12 Ay şeklinde satın alma seçenekleri mevcut. Size uygun ödeme yöntemini seçip sipariş geçebilirsiniz." cevabını verdiler. Yani aylık para çekmeleri mümkünmü ?

sana tavsiyem projen tutulursa resellere geç örn: teppz.com :D tutulmayacak gibi reklamlarıydı cartı curtu halledip biraz üzerinde çalışıp 2. sürümünü bitirdiğimde sınırsız a yönlendiricem. :) sende duruma bak işte birden çıkarıp verme o parayı ya tutarsa hesabı
sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

BeTu BeTu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 43 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Aylıkla uğraşma hocam yıllık 50tl'ye reseller satan firmalar var hemde sınırsız 6 aydır kullanıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım 7/24 destek alabiliyorum kafam çok rahat sizede öneririm.
lukama sovetski

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum Fransa
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 437 / 458
  • Ticaret 2, (%100)
BeTu hep sınırsız hizmet veren firmalardan uzak durmuşumdur, hosting olsun ve s. bir işte sınır yoksa mutlaka bir kötü tarafı vardır, yoksa büyük firmalar limitli paketleri onların limitsizinden pahalı satmazdı, hemde güven konusu var işin içinde :/

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al