wmaraci reklam

RevenueHits

4 Mesajlar 484 Okunma
wmaraci reklam

axpendos axpendos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle Google Adsense ile bir türlü anlaşamamış biri olarak söylemek istiyorum ki hiçbir reklam platformu Adsense kadar insanı oyalamıyor. 3 hafta içinde küçük hataları çözmek için bu kadar uzun bir süreç istedikleri için Adsense'den onay almak oldukça zor oldu. Bende kısa süredir Revenuehits sitesini denemeye başladım. Genel olarak aldığım verdiğim başlangıç olarak pek bir şey yok. Ancak yabancı hitim olmadığı için de oldukça düşük Ecpm'ler veriyor.

Ancak diğer popunder sitelerine göre gayet iyi bence sizce denemeye devam etmeli miyim?
Denemek isteyenler bu benim refim: https://www.revenuehits.com/lps/pubref/?ref=@RH@1BnpPSPU22epq4SqQSsR7FgCNN7_AvfT
Bu da kendi linki: https://www.revenuehits.com

Yorumlarınızı genede bana iletin denemiş olanlarda biraz fikir verirse sevinirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

LastWebmaster LastWebmaster WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 859
  • Beğeniler 360 / 359
  • Ticaret 28, (%100)
Bu siteyi biliyorum, denemedim ama denesem mi acaba diye kendikendime sorduğum sitedir :)
Dolar 6 liraya yaklaşmasaydı herşeyi deneyeceğiz, heryere reklamlar vereceğiz lakin imkanlar artık el vermiyor.

Nerde o eski günler, dolar 1.80
Majestic Premium Tools paketleri, Moz paketleri, Seomonitor paketleri hepsini aynı anda alır müşterilerin işlerini kısa yoldan analiz eder hallederdik. Artık herşeye sermaye olarak zamanımızı yatırıyoruz :(

Ben bu konuya nerden geldim şimdi :)
axpendos

kişi bu mesajı beğendi.

axpendos axpendos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad O** Ş**
  • Mesajlar 71
  • Beğeniler 15 / 33
  • Ticaret 0, (%0)
Kanka sen niye bu kadar dertlendin be :D bende biraz ek gelir elde etmek için blogum üzerinden ek kazanç elde edeyim diye çabalıyorum.

darknov4 darknov4 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad V** S**
  • Mesajlar 3084
  • Beğeniler 1387 / 910
  • Ticaret 29, (%100)

SeoBoss adlı üyeden alıntı

Bu siteyi biliyorum, denemedim ama denesem mi acaba diye kendikendime sorduğum sitedir :)
Dolar 6 liraya yaklaşmasaydı herşeyi deneyeceğiz, heryere reklamlar vereceğiz lakin imkanlar artık el vermiyor.

Nerde o eski günler, dolar 1.80
Majestic Premium Tools paketleri, Moz paketleri, Seomonitor paketleri hepsini aynı anda alır müşterilerin işlerini kısa yoldan analiz eder hallederdik. Artık herşeye sermaye olarak zamanımızı yatırıyoruz :(

Ben bu konuya nerden geldim şimdi :)

Öyle deme Türkiye şaka kalkıyor (!) :D

wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al