lostyazilim

Sadece internetten para kazanıp, yaşan biri var mı aramızda?

64 Mesajlar 15.326 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
ayda 50 bin tl kazanan birini tanıyorum ama oda adulttan kazanıyor hem bu kadar deli para kazanan gelip ben kazanıyorum demezki bana sorarsanız bende ortalama 2-3 bin tl kazanıyorum tabiki adsense filan değil farklı bir yöntem kullanıyorum yani kısacası aklınızı kullanırsanız çok deli para kazanabilirsiniz yeterki saksıyı kullanın :)

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH
wmaraci
reklam

Harunokumus Harunokumus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad H** O**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 145 / 114
  • Ticaret 0, (%0)
Bir çok arkadaş kazançlarını paylaşmış, aramızda geçimini sağlayanlar var anladığım kadarıyla, ancak bir çok arkadaşta hiç gelirinin olmadığını yazmış, bilen arkadaşlardan ricam web işlerinden para kazanma konusunda önerilerini bizimle paylaşsınlar :D

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)

Harunokumus adlı üyeden alıntı

Bir çok arkadaş kazançlarını paylaşmış, aramızda geçimini sağlayanlar var anladığım kadarıyla, ancak bir çok arkadaşta hiç gelirinin olmadığını yazmış, bilen arkadaşlardan ricam web işlerinden para kazanma konusunda önerilerini bizimle paylaşsınlar :D

Farklı alanlarda birçok site kur. Ama sana tavsiyem prof. değilsen kesinlikle film,teknoloji,oyun sitesi,tema sitesi,genel forum,haber sitesi falan kurma boşa para harcarsın. Backlink paketlerinden uzak dur. Kurduğun siteleri kesinlikle birbirine bağlama 6 ay içinde kazanmaya başlarsın adam akıllı birşeyler...

Gelirleri olmayan arkadaşlar genellikle kişisel blog sahipleridir. Yada belli bir kategoride sitesi olmayıp heryerden konu atan sitelerdir.
Harunokumus

kişi bu mesajı beğendi.

uguur uguur ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum Konya
  • Ad Soyad U** G**
  • Mesajlar 532
  • Beğeniler 127 / 127
  • Ticaret 10, (%100)
vBulletin forum sistemi çoğu kişi tarafından kullanılırken günlük harçlığımı çıkartıyordum hatta 4-5 tanede sitem felan vardı... :)

Uğur Gündüz Tasarım
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al