wmaraci reklam

Sadece resim ve SEO

3 Mesajlar 487 Okunma
wmaraci reklam

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
Merhabalar. Özgün elişlerini paylaştığımız bir portalımız var. Fakat el işleriyle ilgili görsel detaylarını paylaşıyoruz (min 3-4 fotoğraf oluyor yazı içeriğinde). Hakkında girebileceğimiz çok yazı yok. 10-15 kelimelik aynı yazıyı kopyalayıp farklı içeriklerde yapıştırıp, altına bizim için önemli olan görselleri ekliyoruz. Bunun seo açısından ne gibi eksisi olabilir? İndexlerde falan sıkıntı olduğunu düşünmekteyim. Aynı içerik diye google'ın olayı sıkıntılı algılaması mümkün mü acaba? Bu konuda aydılatabilirseniz beni sevinirim.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Resimlerde bu açıklamaları kullanın. Yani resmin adını p8smtrk9564.jpg filan olmasın. Ayrıca görsellerin adının uzun olmasına takılmayın. Görseller sayesinde web sitelerine çok ziyaretçi geliyor. Metin girmeye çalışın. Bu metinleri asla standart hale getirmeyin.

Durgun sular derin akar.

aaksu aaksu WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 310
  • Beğeniler 3 / 62
  • Ticaret 3, (%100)
metin olmuyor işte. benzer konseptte farklı modeller paylaşıyoruz. resim paylaşım sitesi yerine portal tarzında açtık."bu model bla bla sitesi kullanıcılarına özel paylaşılmıştır. ilham alıp uygulayabilirsiniz" tarzında benzer hatta çoğunda aynı yazıyla beraber paylaşıyoruz. görsel indexler gayet iyiyken makale olarak indexlemiyor pek. görselden hitte alıyor ondan yana pek sıkıntımız yok. yazı konusunda yapmamız gereken bir şey var mı ona takılıyorum sadece ben.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al