wmaraci reklam

Sektör Önerir misiniz?

16 Mesajlar 1.961 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

UnalKorkmaz UnalKorkmaz Kimlik Onayı Bekliyor Kimlik Onayı
  • Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)
E-ticaret işine mi gireyim? Yoksa adsense reklam alabileceğim bir site açıp onunla mı devam edeyim? Eğer adsense işine gir derseniz, hangi sektörü önerirsiniz? Ya da tbm yüksek olan sektörleri nasıl bulabilirim? (bu konuda oldukça zayıfım)

Kısacası aklım karmakarışık şuan. Fakat e-ticaret işine girmeyi düşünüyorum, ancak ne satacağımı bulamadım bir türlü. E-ticaret öneren arkadaşlar ne gibi şeyler satabileceğim konusunda öneride bulunabilirlerse muazzam olur.

wmaraci
reklam

basich basich WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Maliyeci
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad L** H**
  • Mesajlar 890
  • Beğeniler 109 / 319
  • Ticaret 8, (%100)
Canlı tv sitelerinin adsense izni var.

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

basich adlı üyeden alıntı

Canlı tv sitelerinin adsense izni var.

Hocam canlı tv sitesini sattım, ancak adsense alındığını bilmiyordum. Sitede ki tüm makaleler tamamen özgün olmasına rağmen bütün başvurularım red yiyiyordu. Zaten adsense alınsa bile artık telif hakkı ihlali olan hiçbir sektöre girmeyi düşünmüyorum. Yoruldum açıkçası. Tamamen yasalara uygun hareket etmek istiyorum. Ve helal yoldan kazanmak istiyorum.

biXi biXi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 137 / 115
  • Ticaret 2, (%100)
dediğin gibi ilk 5'e film izle kelimesinde film kelimesini ilk sıraya getirdiysen sen zaten köşe olursun kardeşim bet sitelerine yardır. Ama belli başlı filmler için 5.sıradaysan bunun pek bir önemi yok

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

biXi adlı üyeden alıntı

dediğin gibi ilk 5'e film izle kelimesinde film kelimesini ilk sıraya getirdiysen sen zaten köşe olursun kardeşim bet sitelerine yardır. Ama belli başlı filmler için 5.sıradaysan bunun pek bir önemi yok

Hocam yukarıda dediğim gibi "Helal yoldan kazanmak istiyorum". Belli başlı filmlerde değil, direkt ana anahtar kelimelerden bahsediyorum
extrixy

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 20.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 137 / 115
  • Ticaret 2, (%100)
UnalKorkmaz kardeşim kusura bakmada senin yaptığın iş başlı başına bir illegal iş illegal işten helal para kazansan ne olacak haram kazansan ne olacak ? adam sinemada izliyeceği filmi senden izliyor o adamın kazancağı paranın önüne geçiyorsun diyede sorarlar adama...
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

biXi adlı üyeden alıntı

UnalKorkmaz kardeşim kusura bakmada senin yaptığın iş başlı başına bir illegal iş illegal işten helal para kazansan ne olacak haram kazansan ne olacak ? adam sinemada izliyeceği filmi senden izliyor o adamın kazancağı paranın önüne geçiyorsun diyede sorarlar adama...

Hocam siteye 1 aydır film bile yüklemedim. Site umrumda bile değil, ilgilenmediğim halde 10k tekil ziyaretçi var. Zaten kısa süre içinde elden çıkaracağım. Ayrıca siteden tek kuruş kazanmadım

Sizden istediğim sektör önerisi

• Üyelik 20.10.2019
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 261
  • Beğeniler 137 / 115
  • Ticaret 2, (%100)
UnalKorkmaz film yüklememiş olman önceden yüklemediğin anlamına gelmiyor sen kendi kendini böyle rahatlatmaya çalışıyorsun sanırım

Öneriye gelincede türkçe sitede şuan için en iyi durumda getirisi olan finans sektörü bitcoin,sanal paralar bunlar hakkında bilgi veren siteler. Birde kredi veren bankaların listelendiği siteler.Sana önerim türkçe siteye yönelme yabancı niche siteler kur hit gelsinde ne olursa olsun yabancı olduktan sonra her türlü kazanırsın.
UnalKorkmaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 01.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Tamirci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 48 / 61
  • Ticaret 3, (%100)

biXi adlı üyeden alıntı

UnalKorkmaz film yüklememiş olman önceden yüklemediğin anlamına gelmiyor sen kendi kendini böyle rahatlatmaya çalışıyorsun sanırım

Öneriye gelincede türkçe sitede şuan için en iyi durumda getirisi olan finans sektörü bitcoin,sanal paralar bunlar hakkında bilgi veren siteler. Birde kredi veren bankaların listelendiği siteler.Sana önerim türkçe siteye yönelme yabancı niche siteler kur hit gelsinde ne olursa olsun yabancı olduktan sonra her türlü kazanırsın.

Teşekkür ederim hocam.

Yabancı niche site konusunu detaylı bir şekilde araştıracağım
biXi

kişi bu mesajı beğendi.

Casus Casus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek search
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 884
  • Beğeniler 52 / 237
  • Ticaret 4, (%100)
İstediğiniz kelimede ilk sayfaya gelebiliyorsunuz ama google anahtar kelime planlayıcıyı kullanmayı bilmemeniz biraz tuhaf olmuş, dediğim aracı kullanırsanız hangi kelimeye ne veriyor görürsünüz. Ayrıca istediğiniz her kelimede ilk 5.e giremezsiniz :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al