lostyazilim

Seo hizmeti ucuza

3 Mesajlar 582 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)
Ucuza seo hizneti verebilecek sitemi osmanlı, osmanlı devlegi, osmanlı imparatorluğu ve harem kelimelerinde 1. Sırada çıkarabilecek olan arkadaşlardan öğrenci indirimi ile dahil paketlerini bana p ile detaylı olarak yollamalarını iatiyorum

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Selam,

Ucuz hizmet talebinden kastınız nedir hocam? Eğer ki ucuz bir hizmet arıyor isenız "tanıtım yazısı" hizmeti alın. Ayrıca da birinci sıra garantisi veren hiç bir kimseye itibar etmeyiniz. "Hem ucuz hizmet, hem birinci sıra" açıkcası şikayet konusuna meil verebilecek bir konuya benziyor.

Size tavsiyem SEO hizmeti almak yerine sosyal medya destekli işlemler sağlayarak hem düşük bütçe ile hemde daha etkili çözümler ile memnuniyetinizi kendiniz sağlayın. ;)

SEO DESTEK | A-B-C Class IP Profesyonel Yükselme Garantili SEO Danışmanlığı ve Backlink Paketleri!
dtmuratcan MeMo Inal

kişi bu mesajı beğendi.

60423 60423 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 14.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1503
  • Beğeniler 584 / 496
  • Ticaret 20, (%100)

Heuristic adlı üyeden alıntı

Selam,

Ucuz hizmet talebinden kastınız nedir hocam? Eğer ki ucuz bir hizmet arıyor isenız "tanıtım yazısı" hizmeti alın. Ayrıca da birinci sıra garantisi veren hiç bir kimseye itibar etmeyiniz. "Hem ucuz hizmet, hem birinci sıra" açıkcası şikayet konusuna meil verebilecek bir konuya benziyor.

Size tavsiyem SEO hizmeti almak yerine sosyal medya destekli işlemler sağlayarak hem düşük bütçe ile hemde daha etkili çözümler ile memnuniyetinizi kendiniz sağlayın. ;)

yorumun için teşekkür ederm hocam düşüncelerini olumlu düşündüm. sağoalsın. Bu arada kurumsal olmuşsun hayırlı olsun çok sevindim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al