freelance iş ilanları

Seoyu sonra kursam önce girdiğim içerikler boşamı gider

4 Mesajlar 530 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

altugse altugse Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar wordpress film sitem için tema yaptım ancak daha siteyi hostinge yüklemedim. Şuan phpmyadminde çalıştırıyorum siteyi ve film sitesi olduğu için önce bayağı bir film ekleyip sonra açmak istedim site boş durmasın diye. Sorum şu şuan siteyi phpmyadminde calısıyorum o yüzden wp seo eklentisini kurmadım 100 tane civarı film yükleyip siteye bu yedeği hostinge yüklesem sonra wp seo kursam o filmler googleda index alırmı yoksa seoyu öncemi kurmak lazım illa seoyu sonra kurunca eklentiden önce girdiğimiz içerikler index almıyormu

wmaraci
reklam

WPZON WPZON Wordpress Temaları Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Wordpress Tema Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 1446
  • Beğeniler 203 / 261
  • Ticaret 37, (%100)
Hocam GOOGLE linklerinizi indexlemeye başlamadan önce SEO'yu kurun çünkü SEO kurduğunuzda Link yapınızı değiştirecek ( eski konuların link yapısınıda değiştirecek ) bu sefer google eski konularınızı indexlediği zaman linkler seo uyumlu linklere dönüşeceği için Google eski linklerinizi haliyle bulamayacak ve kırık olarak görecek bu bir eksidir.

Tavsiyem: Siteyi nasıl açmak isterseniz açın fakat açtığınızda google sitenizi gezip indexlemeye başlamadan önce seo ayarlarını yapmanızı tavsiye ederim, yani içerisinde hazır film var şeklinde kurabilirsiniz sitenizi fakat seo'yuda hemen peşinden kurmanızı tavsiye ederim

altugse altugse Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 119
  • Beğeniler 2 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
yardım eden yokmu

sofu44 sofu44 Mumince.com Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 1149
  • Beğeniler 5 / 377
  • Ticaret 0, (%0)
Hocsm seo dediğin zaten içeriğe yapılır sitene kurduğun eklentiler seo yapmaz. Örnek veriyorum seo sitende recep içerik 4 izleyen kişiye recep iverik 5 i tavsiye etmen bunun için link çıkışı yapmandir bu nedenle siten yebi iken kendine seoyu tamamen öğren ve ona göre içeriklerini ekle.

Hayatı Mümince Yaşamak İsteyenlerin Mekanı
https://mumince.com
wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al