wmaraci reklam

Şifreli Php Dosyası(ioncube)

3 Mesajlar 773 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

nurullahdsz nurullahdsz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
merhaba arkadaşlar yabancı bir firmadan 200 dolar değerinde bir script aldım bir 30 dolara tema fakat html de değişiklik yapmak istiyorum index.php dosyası ioncubeli decoder ile kırmaya çalışacam fakat farklı bir ioncube pek anlamadım neden böyle olmuş olabilir yardımcı olana şimdiden çok soalun.

if(!extension_loaded('ionCube Loader')){$_oc=strtolower(substr(php_uname(),0,3));$ln='ioncube_loader'.$_oc.''.substr(phpversion(),0,3).(($_oc=='win')?'.dll':'.so');if(function_exists('dl')){@dl($ln);}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}$ln='/ioncube/'.$ln;$oid=$id=realpath(ini_get('extension_dir'));$here=dirname(FILE);if(strlen($id)>1&&$id[1]==':'){$id=str_replace('\\','/',substr($id,2));$here=str_replace('\\','/',substr($here,2));}$rd=str_repeat('/..',substr_count($id,'/')).$here.'/';$i=strlen($rd);while($i--){if($rd[$i]=='/'){$lp=substr($rd,0,$i).$ln;if(file_exists($oid.$lp)){$ln=$lp;break;}}}if(function_exists('dl')){@dl($ln);}}else{die('The file '.FILE." is corrupted. Ensure that you use binary mode when transferring files with FTP and disable the 'TAR smart cr/lf feature' if using WinZIP\n");}if(function_exists('_il_exec')){return _il_exec();}echo('Site error: the file '.FILE.' requires the ionCube PHP Loader '.basename($_ln).' to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.');exit(199);
?>
E¿¦g„ÙzŞž4}³ZYA=yFªªË¨¢(Rİj©ò´{q^ÈNåˆl‹¹I©úå?Û2M³“ceÃbAO«aÙìÏUii»+À7ı£²îz.˜2L¡My#юȸ ÈXê.2¶E”í>\8º}É)x>¡W‰s¿pê%Glo§áp‹@Ž@¥A§a4¥[ªr‰TìÔXWiMN“-^€ùa™÷—0 äµÜlÍÑm‹”Ú†;׸›K~u!@ÂN¦.;ÃŞÁ‚ƒòc͇Qaôà ˆc°DM@^«‘W ìfO#·†-¿µ¨>zÀŽ²ÔˆU«æÚ\±auzc“Abvûx"…] f>ۙɩ"Ñ];NTô 7UQÅXü„GoTq¯5Û8£—ËÄô®&(n
Q%?ôÖ§Ún [¬Ö—n6M`°êoËuamÅt±E_|—B9lSi8m#Êë”t|dP\œYy0\Õâa"B’e˜G™ò ©ºhÀW/ûɉKß*TIe”3dh(¿ZıîÖ‚-¶f|YAµ?$\I`a «lïÆ•
?ÿæâ\óí/1[YX$Z®b[ PIäŠÕtÕµUÿ˜|{fÎç+bÔøŒ¥Ž¥ ʶá18²Y\kÄs5äğÀxžÒ±Ç+ªäáëU}‚)ªf£Ó%Åèkx)Á’3sYÀÑÜ”No_ye½šFö4¡3…ëı@vQ€íÉ `Iş$ê´‰OÙ F1Ÿ[óçjí‚=Ğ~Ì ö¥r‘¤®¢/µÕ•;Æ¥N
Iñóƒ(¤7qÄtÉk“¾AdÈ5@Õ`œ˜OOë tMÛ¦Èã"&z"ö¦°;¾ @áY“2Ï¬V½LïU(H/a—§.:öæ⇋Ğ*2^îd$ú:ÉVßy{é²a~[ݺXÀ¨ÔˆÇüy±(UİöÅʳD™®Í\T®1›tw&ÚÜ.M°¿IÙ‘¯Ş£qñú¬ó º”ò갏‚$–Â[P=&`TY²m0Õ,éÙ²ÃÑ€7WÇ®ü-\ê5á#G†Âô…Ù=Á÷Âf¥jü§Y¿)\%;ºGÑÀ²¯‹nÙ
dÏ¥û¦;=¢;i³Ö“Ù3

Not: hiçkimse neden kırmaya çalışıyorusn falan demesin neden kırmaya çalıştığımı belittim wareze düşürme gibi bi düşüncem yok fakat html değiştirmek istiyorum firma cevap vermior şimdiden saolun.

wmaraci
reklam

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Piyasadaki çoğu decoder çalışmıyor, virüslü veya yanlış düzeltiyor. Bazı hack sitelerinde ve yabancı forumlarda ücretli yapıyorşar bu işi. Çok yüksek bir ücret almıyorlar diye biliyorum. Ama yaptırmadan ve yapmadan önce ioncube versiyonunu öğrenmelisiniz

nurullahdsz nurullahdsz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 7 / 17
  • Ticaret 3, (%100)
üstad index php kodları bu şekilde yani karakter sıkıntısımı var artık ne var normal olsa bende bi kaç kişiye söykğyecem ama bu sorunu önce halletmem lazım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al