wmaraci reklam

Site açılmadan içerik girişi yapmak

5 Mesajlar 609 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Muhammedalican Muhammedalican Kullanıcı
  • Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar;

Kafamda takılan bir kaç soru var, bunlardan ilki yeni açılan bir sitenin google kayıt yapılmadan önce içerik girişi sağlanması hakkında.

1- içerik girişleri sitenin google kayıt ettirilmesinden sonra mı giriş yapılması gerekiyor ?

2- Siteye yazılan özgün metinlerin google kayıt yaptırmadan atmamız durumunda başkası tarafından aynı içeriklerin kayıtlı bir google sitesinde paylaşılması durumunda google ilk hangi siteyi öne çıkarmaktadır ?

Umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim..

wmaraci
reklam

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
hocam sonrası yada öncesi pek önemli değil ama tavsiyem ilk izlenimde yani indexde siteyi mükemmel yapmaktır.Googleda +1 puanla başlarsın .Birde yayında olmayan siteyi millet nasıl aratıpda bulucakki :). İndex olayı kimin sitesi otoriter ise o öne çıkar ama böyle bir durumda google'a mail atın gerekli işlemi yaparken.
Muhammedalican

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
lastpavel

Yorumun için çok teşekkür ederim. Dediğin gibi sitenin tam anlamıyla oturmasını sağlamak için sürekli özgün içerikler yazıyorum veya yazdırıyorum. Yayınlanmayan bir siteyi zaten bulamaz doğru :) (ayrıca zaten bakım modunda çalışıyorum) bunu söylememin nedeni özgün makale satın aldığım için bana yazılan bir makalenin başka kişilere de verilmesinden kaynaklı sordum.

Tekrardan teşekkür ederim..
lastpavel

kişi bu mesajı beğendi.

lastpavel lastpavel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad P** A**
  • Mesajlar 1146
  • Beğeniler 339 / 339
  • Ticaret 2, (%100)
evet hocam size yazılan makele bir şekilde rewrite yada tamamen başkasına verilebilir.Aşağıdaki konuyu okumanızda çok fayda vardır.En iyisi aklınızı hiç kurcalamayacak ya kendiniz yapacaksınız yada ingilizce bilip ordan çevireceksiniz.(Translate kullanmayın yanlış çeviriyor.)

https://www.***.net/google-optimizasyon/1672009-makale-satin-almadan-once-okuyun-makale-nasil-alinir-makaleciler-nasil-calisir.html
Muhammedalican

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 25.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 252
  • Beğeniler 72 / 83
  • Ticaret 0, (%0)
lastpavel

Kesinlikle, belirttiğiniz şekilde ilerliyorum bende. İngilizce var zaten güncel metin yazma konusunda sıkıntı yaşamayacağımı düşünüyorum, sadece sitenin oturmasına kadar ve benimde yeterli vaktim olmadığı için dışardan metin aldım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al