wmaraci reklam

Site açsam ne kadar sürede patlar

27 Mesajlar 3.201 Okunma
wmaraci reklam

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

MutlulukNerede adlı üyeden alıntı

Hocam sıfırdan uğraşmak yerine size bir subdomain açarım oradan yazarsınız. Hem yıllık 700 800 lira masraftan kurtulmuş olursunuz. Hem sizekuracağım domain adsense onaylı kazançları sizin olur.

Şu ana kadar 11 kişiye subdomain site kurdum hepsi çok memnun hemde her an online destek veriyorum.

Artı size site kurmamı isterseniz alexa tr 3 k global 200 k ve google nevs onaylı siteden kuracağım...

Birinden subdomain alacağıma giderim blogspot uzantılı alan adı alırım daha iyi :D
MutlulukNerede

kişi bu mesajı beğendi.

tulparav.com
wmaraci
reklam

MutlulukNerede MutlulukNerede WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

gorkemyabgu adlı üyeden alıntı

Birinden subdomain alacağıma giderim blogspot uzantılı alan adı alırım daha iyi :D

Neden olmasın o da senin fikrin tabi ki ben sadece yardım için böyle işlere giriştim. Benim bir kazancım yok

blogger sitemde var 4 bin küsür gösterimde 67 tıklama gelmiş. ama normal sitelrde bu gösterime 600 700 en az tık gelmiş google searchtan baktım imdi senin için :D Bana bir tane blooger site gösterirsen sana hak vereceğim.

Web Site Kurulum, Hızlandırma Ve HİTLENDİRME Hizmertleri

gorkemyabgu gorkemyabgu tulparav.com Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Ticaret
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** A**
  • Mesajlar 135
  • Beğeniler 28 / 43
  • Ticaret 0, (%0)

Neden olmasın o da senin fikrin tabi ki ben sadece yardım için böyle işlere giriştim. Benim bir kazancım yok

blogger sitemde var 4 bin küsür gösterimde 67 tıklama gelmiş. ama normal sitelrde bu gösterime 600 700 en az tık gelmiş google searchtan baktım imdi senin için :D Bana bir tane blooger site gösterirsen sana hak vereceğim.

Gerçek anlamda bir blog tarzı site açacaklar subdomainle uğraşmaz tabii ki yeterli bilgiye sahipse. Benim demek istediğim birinden subdomain almanın ne kadar mantıksız olduğu. Yani şöyle ki alan adı ve hostingimi kendim sağlarım otoritemi kendim kurarım kimseye ihtiyacım olmaz ne kadar zor olursa olsun. Aşırı amatörce sadece. Ve ayrıca niye böyle bir hizmeti insan ücretsiz yapar :D ??? :D

tulparav.com

KeremMert KeremMert WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Sosyal Medya
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 46 / 84
  • Ticaret 6, (%100)

Hocam bu dediğiniz olay tamamiyle makale içeriğiyle ve arz-taleple alakalı bir durum olayın blogspot wordpressle alakası olduğunu düşünmüyorum belki çoğu anlamda wordpressin avantajı vardır fakat blogger tabanlı site sahiplerininde çok kazandığını gördüm :) Al bir .com domain 35 TL bloggera bağla sınırsız hosting makaleni yaz site otoritesini kendi kurar zaten içerik sağlam olduğunda :)

Sizin yaptığınız olay bana aşırı saçma geldi nacizane fikrim bu yönde belki mantıklı düşünen arkadaşlar vardır illaki ama 50-100 lira masraftan kaçınıp birine bel bağlamak doğru değil benim görüşüm.
gorkemyabgu

kişi bu mesajı beğendi.

Günde 14 TL'ye reklam vermek ister misiniz ?
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

gorkemyabgu adlı üyeden alıntı

Gerçek anlamda bir blog tarzı site açacaklar subdomainle uğraşmaz tabii ki yeterli bilgiye sahipse. Benim demek istediğim birinden subdomain almanın ne kadar mantıksız olduğu. Yani şöyle ki alan adı ve hostingimi kendim sağlarım otoritemi kendim kurarım kimseye ihtiyacım olmaz ne kadar zor olursa olsun. Aşırı amatörce sadece. Ve ayrıca niye böyle bir hizmeti insan ücretsiz yapar :D ??? :D

Hocam şu an resellere 999 tl domaine 100 küsür lira para ödüyoruz ucuzlarıda vardır tabi ki ben yok demiyorum. Buna herkesin gücü yetmeyebilir. Ama mantıksız diye kestirip atmayın lütfen bence çok mantıklı.

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

KeremMert adlı üyeden alıntı

Hocam bu dediğiniz olay tamamiyle makale içeriğiyle ve arz-taleple alakalı bir durum olayın blogspot wordpressle alakası olduğunu düşünmüyorum belki çoğu anlamda wordpressin avantajı vardır fakat blogger tabanlı site sahiplerininde çok kazandığını gördüm :) Al bir .com domain 35 TL bloggera bağla sınırsız hosting makaleni yaz site otoritesini kendi kurar zaten içerik sağlam olduğunda :)

Sizin yaptığınız olay bana aşırı saçma geldi nacizane fikrim bu yönde belki mantıklı düşünen arkadaşlar vardır illaki ama 50-100 lira masraftan kaçınıp birine bel bağlamak doğru değil benim görüşüm.

Saygı duyarım...

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Bu arada konu bu kadar popüler olmuşken birde reklam sıkıştıralım araya DirectoryPRO'ya sitelerinizi eklemek isterseniz buyurun... :D

mikronakliye mikronakliye WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek web tasarım
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** H**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
1 2 sene ye anca patlar

10679 10679 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 03.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 458
  • Beğeniler 124 / 125
  • Ticaret 7, (%100)
Hocam heyecan iyidir. Patlama isteği kazanma isteği çok güzel şeyler. Ancak projeyi kafanda tasarlayıp yola çıkmalısın. Sağlam yaparsan 1 senede harçlık çıkar en kötü ihtimalle. Ancak bence sorun ne kadar zamanda patlar yerine tavsiye isteyip aklıma yatanları yapmak olmalı. Hatta uğraşma kardeş diyenler olacak. Sende olsun kardeş olmasana deneyeceğim kafasında olman lazım. Yoksa zamanın boşa gider.

• Üyelik 11.03.2020
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Muahasebeci
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 186
  • Beğeniler 53 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Sonuç ne oldu açtın mı yeni site

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al