wmaraci reklam

Site içeriği nasıl ?

4 Mesajlar 455 Okunma
wmaraci reklam

recepozturk recepozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TSK PİYADE KOMANDO
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 55 / 75
  • Ticaret 2, (%50)
Merhaba arkadaşlar sitemde script tema vs paylaşıyorum ve yazıları kendim yazıyorum acaba nasıl güzel oluyor mu ? eksilerim artılarım neler ?
Yorum yapanlara şimdiden teşekkür ediyorum.
Bu arada sitenin açılma hızı yavaş güzel bi tema lazım önerirseniz sevinirim. :)
http://www.plustema.net

wmaraci
reklam

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
Site açılma hızı normal, Header daki reklam görselini kaldırıp tema ile uyumlu logo ve favicon eksiklerini tamamlayıp. Site içeriklerini gün be gün doldurmanız lazım şuan çok az. İçerikleri kendiniz oluşturmanız ilk başlarda normal ilerleyen dönemlerde bunu sekteye uğratmaz iseniz güzel bir gidişat olacaktır. Bulunmayan scriptleri en çok tercih edilen scriptleri bir an önce eklemenizi. Warezlerden telif hakkına düşmemeye dikkat etmenizi tavsiye ederim. Site whoisi çok yeni içeriklerine ağırlık ver ve sosyal medya hesapları oluşturup eklemiş olduğum tema script vs. paylaşımlarını yapmanı tavsiye ederim.

Kolaylıklar dilerim.
recepozturk

kişi bu mesajı beğendi.

recepozturk recepozturk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek TSK PİYADE KOMANDO
  • Konum Karaman
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 55 / 75
  • Ticaret 2, (%50)
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim hocam.
İçerikleri üretmeye çalışıyorum hocam mesela son paylaştığım yazıda scripti başka siteme kurup hatalarını deniyorum işlevlere bakıyorum buna göre yazımı yazıyorum bu yüzden yazılar biraz uğraştırıyor.
Logo ve icon kısmına gelince onlar aklımda en kısa zamanda yapmayı planlıyorum ama nasıl birşey yapacağımı bilemedim.
Warez konusuna gelince warez tema paylaşmamaya çalışacağım olursada iletişimden koydum dönüş sağlanırsa kaldırırım.
Webmasterlik konusunda yeni olduğum için elimden bu kadar geliyor hayırlısı bakalım :)
redakte

kişi bu mesajı beğendi.

omeryetimm omeryetimm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ö** Y**
  • Mesajlar 411
  • Beğeniler 148 / 156
  • Ticaret 8, (%100)
güzel bir uğraş ama çok dikkatli olman lazım. Telif hakkı denilen hak olan bir durum söz konusu. Başarılar dilerim tekrardan.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al