wmaraci reklam

Site için mail alma

7 Mesajlar 711 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Furkan42 Furkan42 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 5, (%100)
merhaba ben isimtescilden adımsoyadım.site olarak domain aldım iletisim@xxxx.site olarak bir mail almak istiyorum bunun için hostingde lazımmış galiba ücretsiz sağlayabileceğim bi yöntem varmı yada yandex vs gibi yerlere bağlanılıyormuş bunun hakkında bilgisi olan varmı teşekkürler.

wmaraci
reklam

Gukuk Gukuk Hukukçu Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Lisans / Hukuk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 67 / 124
  • Ticaret 3, (%100)
Mail servisi kullanmak için bir host'a ihtiyacınız var. Hostinger'dan ücretsiz olarak host alıp Yandex Kurumsal Mail kullanabilirsiniz yine ücretsiz olarak. Benim bildiğim kadarıyla host olmadan sadece domain üzerinden mail adresi kullanılmıyor.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 5, (%100)

Gukuk adlı üyeden alıntı

Mail servisi kullanmak için bir host'a ihtiyacınız var. Hostinger'dan ücretsiz olarak host alıp Yandex Kurumsal Mail kullanabilirsiniz yine ücretsiz olarak. Benim bildiğim kadarıyla host olmadan sadece domain üzerinden mail adresi kullanılmıyor.

yandex üzerinden almak içindemi host lazım vehostingerden ücretsiz alamadım

Gukuk Gukuk Hukukçu Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Lisans / Hukuk
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 336
  • Beğeniler 67 / 124
  • Ticaret 3, (%100)
Yandex Connect'in ayarlamaları yaparken SPF, DKIM ve diğer ayarlamalar mevcut. Bunlar da host üzerinden yapılıyor benim bildiğim kadarıyla. Biz bu şekilde kullanıyoruz. Belki yalnızca alan adı ile mail adresi almak mümkündür ama ben duymadım daha önce. Şu link üzerinden hostinger sınırlı olarak barındırma hizmeti veriyor ücretsiz olarak. Bir göz atabilirsiniz.
Furkan42

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Ozbe Ozbe Sunucu Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hosting destek
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 61 / 60
  • Ticaret 11, (%100)
Yandex ile ücretsiz alabilirsiniz.

Domain dns adreslerinizi yandex e yönlendirirsiniz ve yandexden ücretsiz mail adresi alabilirsiniz.
Furkan42

kişi bu mesajı beğendi.

icoblive icoblive WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** Ç**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 11 / 22
  • Ticaret 2, (%100)
Aldığınız hosting'in cpanel yönetim kısmından email adresi oluşturabilirsiniz ücretsiz bir şekilde. Sonraısnda ufak bir smtp ayarıyla gmail adresine bağlayabilirsiniz.
Furkan42

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Konya
  • Ad Soyad H** G**
  • Mesajlar 153
  • Beğeniler 7 / 9
  • Ticaret 5, (%100)

icoblive adlı üyeden alıntı

Aldığınız hosting'in cpanel yönetim kısmından email adresi oluşturabilirsiniz ücretsiz bir şekilde. Sonraısnda ufak bir smtp ayarıyla gmail adresine bağlayabilirsiniz.

Ozbe adlı üyeden alıntı

Yandex ile ücretsiz alabilirsiniz.

Domain dns adreslerinizi yandex e yönlendirirsiniz ve yandexden ücretsiz mail adresi alabilirsiniz.

Gukuk adlı üyeden alıntı

Yandex Connect'in ayarlamaları yaparken SPF, DKIM ve diğer ayarlamalar mevcut. Bunlar da host üzerinden yapılıyor benim bildiğim kadarıyla. Biz bu şekilde kullanıyoruz. Belki yalnızca alan adı ile mail adresi almak mümkündür ama ben duymadım daha önce. Şu link üzerinden hostinger sınırlı olarak barındırma hizmeti veriyor ücretsiz olarak. Bir göz atabilirsiniz.

teşekkür ederim hocam hepinize hostingerde yönlendirme gibi bişey varmış baya işlevli direk ondan yaptım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al