wmaraci reklam

Site kategori önerisi.

7 Mesajlar 680 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Timirbey Timirbey WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Pc bakım onarım, medya
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Herkeze merhaba, ben bir site kurmayı düşünüyorum, aklımda bağzı projeler var;
Mesela ilk projem online oyunlara yönelik pvp tarzı site, pvp serverlerin reklamlarını yayınlayabileceğim bir site bir çok online oyun olacak, diğer projem ise sağlık sitesi kurmak sağlık vb konularına ilgi duyuyorum araştırmayı seven biriyim. Genel kültüre önem veriyorum size bunu sormak istiyorum ne yapmalıyım ilerde eğer yeterli bütçem olursa 2 siteyi birden açabilirim yada farklı alanlara yönebilirim.

wmaraci
reklam

eupan eupan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eup
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
İlk hedefin para kazanmak olduğu sürece projen ne olursa olsun yarım kalma olasılığı çok yüksek, eğer insanlara kaliteli içerik servis etmeyi hedeflersen, kazanç kendiliğinden gelir yaptığın işten keyif alırsın. O nedenle bence en sevdiğin yerden, bıkmayacağın yerden, zorluklarla ve engellerle mücadele ederken yılmayacağın keyif alacağın yerden başla derim ben. Kaliteli içerik üretimi her zaman kazanmıştır. Ama uzun vade ama kısa vade... Para kazanma odaklı bu tarz girişimler hüsranla sonuçlanabilir. Heves kırar... İlk önce keyif alınmalı...

• Üyelik 15.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Sonuna kadar haklısınız, kesinlikle katılıyorum yorumunuza, şu konu hakkında ne düşünüyorsunuz peki mesela çoğu insanın ilgilenmediği konulara yönelsemdemi aynı şey olur mesela falcılık, medyumluk, astroloji, burç gibi konular keyif illaki alınır, keyif olmadan içerik bile eklenmez

eupan eupan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek eup
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 60
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Çoğu içerik üretici adaylarının yanıldığı nokta içerik okumakla üretmek arasındaki farktır. Birebir içerik üretimi yapamayacaksanız, kopyala-yapıştır yazılarla veya diğer bütün platformlardaki aynı şeylerden bahsedecekseniz, neden kazanmıyorum diyebilirsiniz. O nedenle önce kaleminize güvenmelisiniz. Şimdi binlerce kategori var hangisi tutar diye merak ediyorsunuz. Burç yorumlarında nasıl bir fark yaratacaksınız ki insanlar sizin blogunuzu okusun? bu yönde düşünün dilerseniz. Google'da ilk sayfalarda gördüğünüz siteler şans eseri orada değiller :) o nedenle bıkmayacağınız keyif alacağınız içerikleri üretmelisiniz ki hayal kırıklıkları işinizi baltalamasın.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Mfa Mfa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mezun
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 986
  • Beğeniler 304 / 308
  • Ticaret 1, (%100)
Yetkin olduğunuz konuya yönelin. Üretmek; bilgi, tecrübe, fikir aktarımıdır. Kopyala - yapıştırla internet çöplüğü büyüyor maalesef. Özellikle sağlık konusunda ben uzmanlığı olmayanların bu alana girmesi taraftarı değilim. Resmen insanların hayatlarıyla oynamak. Hala internette okuduğuna inananlar var. Hani o olmasa bile "demekten ne zarar gelir"ciler var. Ne dersek diyelim hepimiz bilinç altı seviyesinde de olsa etkileniyoruz. Onun için ben yetkinliği 1. Şart olarak görüyorum.

• Üyelik 15.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ortakfikir adlı üyeden alıntı

Çoğu içerik üretici adaylarının yanıldığı nokta içerik okumakla üretmek arasındaki farktır. Birebir içerik üretimi yapamayacaksanız, kopyala-yapıştır yazılarla veya diğer bütün platformlardaki aynı şeylerden bahsedecekseniz, neden kazanmıyorum diyebilirsiniz. O nedenle önce kaleminize güvenmelisiniz. Şimdi binlerce kategori var hangisi tutar diye merak ediyorsunuz. Burç yorumlarında nasıl bir fark yaratacaksınız ki insanlar sizin blogunuzu okusun? bu yönde düşünün dilerseniz. Google'da ilk sayfalarda gördüğünüz siteler şans eseri orada değiller :) o nedenle bıkmayacağınız keyif alacağınız içerikleri üretmelisiniz ki hayal kırıklıkları işinizi baltalamasın.

Evet haklısınız kopyala yapıştır, pişmanlıktır bencede. En iyisi ve sağlamı hobi olarak yapmak bu işi

• Üyelik 15.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 11
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Mfa adlı üyeden alıntı

Yetkin olduğunuz konuya yönelin. Üretmek; bilgi, tecrübe, fikir aktarımıdır. Kopyala - yapıştırla internet çöplüğü büyüyor maalesef. Özellikle sağlık konusunda ben uzmanlığı olmayanların bu alana girmesi taraftarı değilim. Resmen insanların hayatlarıyla oynamak. Hala internette okuduğuna inananlar var. Hani o olmasa bile "demekten ne zarar gelir"ciler var. Ne dersek diyelim hepimiz bilinç altı seviyesinde de olsa etkileniyoruz. Onun için ben yetkinliği 1. Şart olarak görüyorum.

Onun önüne geçemez kimse ülkenin kültür seviyesiyle alakalı :laugh: Her gördüğüne inanıyor insanlar, birazda vicdan meselesi insanları yanıltmak yada doğru bilgi vermek, internet ve uzay çağındayız çünki bir şey yasaklamakta sorunu çözmüyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al