wmaraci reklam
lidertakipci

Site Kazançları Hakkında Yardım Başlığı Olsun

4 Mesajlar 529 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

imevent imevent Dijital Strateji Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek WebMaster
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad G** B**
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 4 / 11
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhaba siteyi açtık yavaş yavaş hit çekmeye başladık diyelim. Sektörde x sektörü adsence 'de bağladık. Şunu anlamadım. Biz sağlık sektöründeyiz. 500 Kişi organik bir aranmamız var . Sitemizin uygun yerlerine responsive reklamlar yerleştirdik. Amp cdn her türlü şey mevcut. Amp'de de reklam var.

Bunları herkes yapıyor. tamamda bu google 500 hitte 0.65 Kuruş veriyor ( 2 tıklamaya )

Sizlerde durum nedir ? Kaç K ziyarette ne kadar kazanıyorsunuz ? Sektörünüz nelerdir ?

wmaraci
reklam

Hudavendigar Hudavendigar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Hemşire
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 39
  • Beğeniler 8 / 14
  • Ticaret 0, (%0)
Size aylık kazancını, Tıklama Oranını ve sektörünü söyleyen kişiler ya para kazanmıyor yada para kazandırma umudu satarak para kazanıyordur. Dikkat ettiyseniz forumda tecrübeli kişiler sitelerini gizler, sürekli yeni site açanlar her yere site adresini girer. Sektör elzemdir. Aynı zamanda TR adsense para kazandırmıyor diye biliyorum.

selcuksofta selcuksofta Bronz Üye
  • Üyelik 15.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek blogger
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 1271
  • Beğeniler 444 / 443
  • Ticaret 61, (%100)
Tek söyleyebileceğim şu, adsense ile para kazanmak imkansıza yakın. Hatta bence eğer reklam çıkmıyorsanız imkansız. Tabii ki site 3-5 yaşında olup, günlük 10 K ziyaretçilere çıktığında ufak ufak gelir başlayacaktır. İyi forumlar.

Stanley Stanley WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adıyaman
  • Ad Soyad F** K**
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 7 / 38
  • Ticaret 0, (%0)
Kimse kazandığı siteyi veya sektörü ele vermez. Bulunmasın diye dua eder. :P Tabii genel sektör ismi verir (sağlık,spor vs.)

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al