wmaraci reklam

Site kurulumu yardım arkadaşlar

5 Mesajlar 497 Okunma
wmaraci reklam

teknoxxk teknoxxk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bilgisayar Leptop mağazası
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaş cümleten merhaba, Yenili yılınız mutlu huzurlu sağlıklı geçmesi dileğiyle.
Ben şuan godadyin uyguladıgı indirimden dolayı bugün site alım yapacağım.Fakat kafamda bazı sorular var bana yardımcı olursanız müteşşekkir olacağım.İlk olarak Alan adı alacağım.Sonra Web Sitesi Mimari olarak https://i.hizliresim.com/ROmqLG.png bunu alacağım mobil tasarım olduğu için.Şimdi sorunum şu ben bu web sitesi mimari aldığımda bakıyorum hostinde veriyor heralde.Ama ben kendi hostingimi ayrı almak istiyorum.Wolrdpress hosting olarak https://i.hizliresim.com/pGyLqN.png bunu almayı düşünüyorum.Bunlar birbiriyle uyumlumudur ? hostingle web sitesi mimari aldıgımda sitem hem mobil hem windows ta görülecekmi.Bu benim için yeterli olurmu.Yada 1.fotoğraftaki web sitesi mimari ile https://i.hizliresim.com/kX4l37.png burdaki wolrdpress web sitelerindeki seçili hostingimi alayım.Bunlar birbiriyle uyumlumudur.Benim aklıma yatan 1.fotoğraf ile 2.fotoğraf olmuştur.Bu ikisi uyumlumu sitem hem mobil hem windows mu olacak beni aydınlatın arkadaşlar.

wmaraci
reklam

• Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
we ayrıca diyelim arkadaşlar natrodan hosting aldım ve godady e taşıdım bunu.ben ücreti natroyamı ödiyceğim ? godady emi ?

creed74 creed74 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** T**
  • Mesajlar 977
  • Beğeniler 33 / 388
  • Ticaret 45, (%100)
teknoxxk

Öncelikle size de hayırlı seneler..

Godaddy website builder'i mevcut paketi dışında başka hosting'de kullanamazsınız, builder özel bir yazılım ve kendi paketi içinde çalışıyor. İleride başka bir hostinge taşıma ihtimaliniz de yok. Amacınız eğer website builder ile web sitesini oluşturup sonra wordpress hostinge atayım ise bunu yapamazsınız. Zaten fiyatının yüksek olmasının sebebi de bu. Mevcut olan Mobil tasarım sorun değil, hemen hemen herşey artık mobil uyumlu yani responsive.. Ne tür bir site oluşturmak istiyorsunuz bilmiyorum ama sizin için en iyisi bir wordpress hosting almak ve sonrasında wordpress kurup düzenlemek.

2. sorunuza gelince, hostingi taşıyamazsınız, web sitenizi taşıyabilirsiniz.

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
1- alanadı alın. godady de ilk defa alıyorsanız 5 lira olması lazım.

2- hosting alın. ister natro ister godady farketmez başka firmalar da olur. veridyen, guzel hosting turhost vs...

3- alanadınızı ve hostingi farklı firmadan aldıysanız alanadınıza hostingin ns adreslerini yazarak hostinge bağlıyorsunuz. takılırsanız sorun. aynı firmadan birlikte alırsanız bağlı gelir.

4- hosting c panele girip otomatik wordpress kurulumu yaptırıyorsunuz. buildera falan gerek yok.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 93
  • Beğeniler 27 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli arkadaşlar yorumlarınız için çok teşekkür ederim.Ozaman ben alan adı ile güzel bir wolrdpress hosting almakla yetineceğim.Sanırsam mobil uyumu kendim ilerde yapabileceğim.Teşekkür ederim aklıma takılan birşey oldukça sizlere danışmaktan sormaktan kaçınmayacağım.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al