wmaraci reklam
lidertakipci

Sitedeki tüm konuların linklerini toplama ?

4 Mesajlar 507 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba http://www.bilgisizdahi.com/ sitemdeki tüm konuların adreslerine (xx.com/konu-adi.html) nasıl ulaşabilirim ? bir sitede görmüştüm sitemap adı altında bu linklerin hepsini paylaşmış hatta başlıklarını yazıp linki o başlıklara gömmüştü bunu nasıl yapabiliriz, yardım edenlere teşekkürler.

wmaraci
reklam

dragonwx dragonwx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad D** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 121 / 127
  • Ticaret 15, (%100)
Siteniz için xml uzantılı bir sitemap oluşturmanız gerekmekte bunun için, özel scriptmi kullanıyorsunuz ?

İnstagram Butik Hesabı Alınacaktır....

sdbilisim sdbilisim sdbilisim[@]hotmail.com Kullanıcı
  • Üyelik 01.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad Ş** D**
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 16 / 8
  • Ticaret 14, (%100)
Wordpress kullanıyorsanız "yoast seo" eklentisini kurun ve onda xml site haritaları var. Oradan site haritasına ulaşabilirsiniz. Eğer ki başka bir script kullanıyorsanız. Özel siteleri indexleyen botlar mevcut . Php kodları var bu kodlar ile ulaşabilirsiniz . Ben bakacağım eğer ki bulursam yazarım buraya .

ToR ToR Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 148 / 24
  • Ticaret 1, (%100)

dragonwx adlı üyeden alıntı

Siteniz için xml uzantılı bir sitemap oluşturmanız gerekmekte bunun için, özel scriptmi kullanıyorsunuz ?

sdbilisim adlı üyeden alıntı

Wordpress kullanıyorsanız "yoast seo" eklentisini kurun ve onda xml site haritaları var. Oradan site haritasına ulaşabilirsiniz. Eğer ki başka bir script kullanıyorsanız. Özel siteleri indexleyen botlar mevcut . Php kodları var bu kodlar ile ulaşabilirsiniz . Ben bakacağım eğer ki bulursam yazarım buraya .

hayır benim sitem zaten blogger tabanlı yani sitemap hazır xx.com/sitemap.xml üzerine blogger tarafından yapılmış benim istediğim şey sitemdeki tüm linklerin bir araya toplanmış olması sitemapta konuların yazıları falanda var ben sadece konu linkini toplamak istiyorum

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al