wmaraci reklam

Siteleriniz Bu Kadar Mı Değersiz Sizin İçin

9 Mesajlar 689 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Backlinkim Backlinkim ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)
Ben anlamıyorum, sözüm sırf para kazanmak uğruna yaptığı işe yönelik bilgi sahibi olmadan, araştırma yapmadan, ya ben kazanayım da nasıl kazandığım, kime zararımın dokunup dokunmadığı beni ilgilendirmiyor. Şeklinde umursamadan iş yapan, backlink paketi satan kişilere. Ve biraz da araştırmadan etmeden, sırf ucuz diye gelişi güzel her paketi internet sitesine alan arkadaşlara;

Webmaster konularında backlink satış alanlarında *** da dahil burada genel başlıklar

100 forum sitesinden backlink- 200 backlink
1000 whoisbacklink

Gibi varyasyonları bırakın artık arkadaşlar. Hatta bu tarz başlıkların açılmasını moderatörlerin yasaklaması gerekiyor.

Bu tarz sitelerin geneli, site sahiplerine ciddi zararlar veriyor. Çünkü örnek veriyorum, 100 adet forum sitesinin 30-40 ı zaten Google'dan ceza yemek üzere. Spam ihtimalleri almış başını gidiyor.

Ben backlink satıyorum, ne kadar? 10tl. Kaç site 100 site. Ooo, o zaman iyimiş seninki 100 siteden backlink 10tl hemen alayım. Sonuç? Birkaç ay sonra açılan başlık: Arkadaşlar sitem sıralamadan kayboldu. Ceza aldım, v.b

Amacım işini iyi bir şekilde yapan kişilere bir ithamda bulunmak değil, buna gram hakkım da yok zaten. Ancak lütfen biraz araştırın. Az önce *** 'da bir arkadaşın sitesinin spam ihtimali zararlı backlinkleri nedeni ile %40 'ın üzerine çıktığı, kendisine yardımcı olduğum için geldi bu konu aklıma.

LÜTFEN SİTENİZİ SEVİYORSANIZ, SİTENİZE DEĞER VERİYORSANIZ GELİŞİ GÜZEL BİR ŞEKİLDE HER PAKETİ UYGULATMAYIN. EMEKLERİNİZİN TAMAMINA YAZIK OLABİLİR.

Sadece biraz araştırın. Moz.com link explorer gibi araçlar aracılığıyla tanıtım yazısı satın almak istediğiniz sitelerin spam ihtimallerini kontrol edin. Spam ihtimali turuncu ya da kırmızıya dönmüş olan yani ihtimali belli bir orandan yüksek olan sitelerle çalışmayın.

SİTENİZDE ZARARLI BACKLİNK VAR MI YOK MU KONTROL EDEBİLECEĞİNİZ ÖRNEK BİR SİTE;

https://analytics.moz.com/pro/link-explorer/ (SPAM İHTİMALİ %40 'den yüksek olan linkleri temizleyebilirsiniz) Bu tarz sitelerin alternatifleri Google'da mevcut

SİTENİZE ZARAR VEREN LİNKLERİ TEMİZLEMENİN YÖNTEMİ

GOOGLE WEBMASTER YÖNETİCİ HESABINIZDA OTURUM AÇIN, LİNKLERİ ALT ALTA NOT DEFTERİNE EKLEYİN. TXT OLARAK KAYDEDİN. Daha sonra bu linke tıklayarak kaydettiğiniz dosyayı seçin

https://www.google.com/webmasters/tools/disavow-links-main
KursunKalemm webloggi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
Reklam is coming...
Link birsevda ASametYildirim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)
cthax Kullanıcı adının altına eklemişsiniz reklamınızı ancak girmedim. Yazdıklarımı okumamışsınız dahi
Adonise

kişi bu mesajı beğendi.

cthax cthax @emileyt.vanlife Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Çağrı merkezi görevlisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 3488
  • Beğeniler 1222 / 1221
  • Ticaret 130, (%100)
okudum okudum merak etmeyin o kullanıcı adımın altında ki reklam diye tabir ettiğiniz siteye girin bakın site ile alakalı hizmet mi satıyorum.

Ha siz backlinkçilere çöp deyip (işini iyi yapanları tenzi emteniz ayrı) ki bana görede haklısınız o da ayrı ama kendiniz bu hizmeti satıyorsunuz. Buda reklam oluyor

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)
cthax Siz sanırım forumda açılan başlıkları karıştırdınız. Ben o tarz bir cümle kullanmadım. İşini iyi yapan kişilere saygım sonsuz olduğunu belirten cümle yazımda mevcut. Siz burada şu anda başkalarının sitesine zarar verici uygulamaları yapan kişileri tasvip ederek onların reklamlarını yapmış oluyorsunuz. Ben backlinkcilere çöp demedim. Yazdıklarımı süzgeçten geçirin. Yanlış bir algı olmaması adına da imzamdan şahsi sitemi kaldırdım. İnsanları doğru şekilde bilgilendirmek gerek. Sizin sitenize de yansıyan, gelişiminize engel olan onlarca zararlı backlink mevcut. Mesaj atarsanız ücretsiz yardımcı olurum.

İyi çalışmalar.

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
yani serbest piyasa, isteyen istediğini alır. buna engel olamazsınız kaldı ki söz hakkınızda yok :D saygılar

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.

115880 115880 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 01.04.2020
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 138
  • Beğeniler 52 / 49
  • Ticaret 2, (%100)
Bunu yasaklamak mümkün olmayabilir ancak insanların bilinçlenmesi gerekiyor. 10.000 forum backlink, 100.000 yorum backlink diye satılan paketlerdense 1 tane değerleri güzel, spam yapılmamış siteden tanıtım yazısı alın çok daha faydalı olacaktır hatta en azından zararlı olmayacaktır.
Backlinkim

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 04.11.2019
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Backlink
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 194
  • Beğeniler 57 / 37
  • Ticaret 20, (%100)
Supercalifirigida Orası öyle tabi. Sadece bilgilendirmek istedim, bazı şeylere açıklık getirmek istedim.

İnsanlar şunu düşünüyor, örneğin bir kişinin atıyorum 50tl 'si mevcut. 50tl karşılığında 100 adet gelişi güzel site üzerinden çalışma yaptırmayı uygun görüyor. Sonuç bir süre sonra hüsran olabiliyor.

Ancak tanıtım yazısı alanında 50tl karşılığında temiz bir site üzerinden sadece bir adet tanıtım yazısı satın almasının sitesine belki de daha fazla getirisi olacak. Sonuçta çoğu kişi sitesine sabah akşam emek gösteriyor. Özgün içerikler giriyor, fakat tek bir celsede yarar alacağım derken zararlı paketler aracılığıyla zarar görmek hoş bir şey değil elbette.

Supercalifirigida Supercalifirigida WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 373
  • Beğeniler 125 / 176
  • Ticaret 1, (%100)
Backlinkim emek göstererek kazandığı parayı, 0'ından daha pahalı 2. el araba alan bir insan düşünün. niye böyle bi farkındalığa giresinizki.

ki bence aklı çalışan insanların piyasada bu şekilde tutulması çok daha iyi, (zararlı zararsız şeyleri tespit edip o şekilde yükselmek)

Wordpress Kurulum & Destek Hizmetleri İçin PM.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al