lostyazilim

Sitem neden az kullanıyor olabilir ?

29 Mesajlar 3.955 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

XavNetwork XavNetwork WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 21 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Y** S**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
1 sene önce filan 10Tl biriktirip parayı çekme işlemi yapmıştım 1 yıldır gelmedi. Ondan beri pek kullanmadım sitedinizi asılnda iyi fakat reklam ve dediğiniz gibi arayüz değişikliği gerekiyor gibi.
ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

jorphy jorphy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.01.2020
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Profesyonel Editör
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 968
  • Beğeniler 101 / 284
  • Ticaret 9, (%100)
öyle azimli toplu e-postalar geliyor ki gireceğim varsa bile e-postalar aklıma geliyor kesinlikle uzak durmalıyım diyorum
ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5151
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Dark tasarımlı websiteleri sadece "gece" ayakta olanlar için cazip gelir. Gün içerisinde sitenize kimselerin girmemesi bana kalırsa gündüz gözü yoran bir tasarıma sahip olmanız. Bu güven vermiyor. İşleyiş kısmı hakkında bir şey diyemem. Düzgün çalışıyor olabilirsiniz. Fakat olumsuz bir kaç yorum bile kötü imajı arttırmaya yeterli oluyor.

Güven verecek ciddi bir tasarıma ihtiyacınız ve karşılığını vereceğiniz işler yapmalısınız, yoksa daha çok üye ve ziyaretçi kaybedersiniz.
turkeytrick ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

turkeytrick turkeytrick Tanıtım Yazısı / Reklam Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 634
  • Beğeniler 162 / 162
  • Ticaret 5, (%100)
Tema değişirse kullanıcı sayısında gözle görülür bir değişiklik olabilir.Kendi sitemin bannerini yayınlattım ücretsiz bir şekilde ana sayfada :) altınlar birikince gerçek paraya çeviriyorsunuz ondan sonra reklam veriyorsunuz.

Teknoloji Haberleri Sitesinden 🔥 Tanıtım Yazısı 🚀 Satın Al! > https://bit.ly/3xzclQd
wmaraci
wmaraci

turion turion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek tekniker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 477
  • Beğeniler 138 / 137
  • Ticaret 3, (%100)
bi ara para çekimi vardı diye hatırlıyordum. sitede bi uyarıya falan denk gelmedim. toplamda 700bin civarı altın ve fah puanı TL ye çevirdim. baktım para çekilmiyor. Sordum kaldırılmış dendi.

e şimdi ben tlye çevirdiğim 700 bin civarı altın ile "Hesap Bakiyesi: 26.28 TL " verdiğimin 5te1i kadar bile altına çeviremiyorum. kullanıcı adımı yazdığım halde hesapta bi değişme yok.

Ayrıca para çekme kararını youtube abonelik hizmetinde en yüksek TBM ayarıyla dahi bir işlem geri dönüşü olmayınca almıştım...

fah çevirisi: 20-08-2020 16:40 - 320582 altın kazandınız

20-08-2020 16:41 - 622,431.00 altını,12.45 TLye dönüştürdünüz
20-08-2020 16:41 - 69,158.00 altını,13.83 TLye dönüştürdünüz

kullanıcı adım turion

youtube abone sitesi: https://vk.cc/9hnOk8
Kuş al Yumurta sat Ruble ÇEK: https://vk.cc/aC8QOD

Batuhanc Batuhanc WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 83
  • Beğeniler 19 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Ben böyle siteleri kullanmıyorum. Ne yapayım oradan gelecek hiti veya yorumu , tamamen kendini kandırmak. Siteniz özelinde değil , bu tarz siteler için genel konuşuyorum.
DeepX

kişi bu mesajı beğendi.

VipTema VipTema Vip Tema Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1393
  • Beğeniler 704 / 703
  • Ticaret 21, (%100)
Responsive bir tasarım ve daha açık tonlar tercih etmelisin. Site güven hissi vermiyor. Çok eski duruyor. Yıllar önce yapılmış da unutulmuş gibi. Kesin sistemdeki vaadedilen özellikler de çalışmiyordur hissi de uyandiriyor. illaki çalışıyordur o ayrı mesele. İşleyiş bakımından isyanında haklisin
ayhankartal

kişi bu mesajı beğendi.

isacotur isacotur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 150 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Forumda herkes kafasına göre birşeyler yazmış, öncelikle konusu geçen siteyi 2,3 yıldır kullanıyorum, ilk üye olduğumda inanılmaz popülerdi, sitede günlük 1,5k civarında tekil hiti vardı, ve web site sörf özelliği çok popülerdi, puan toplamak için çok fazla yorum yaz özelliğini kullanıyordu. Son zamanlarda bunu kullanan sayısında byük düşüşler var, biz bu siteyi web sitemizdeki az hit alan sayfalarımızın izlenmesini artırmak için bolca kullandık, sonra bir youtube çılgınlığı çıktı ve Foreverautohits de kendi sitesine sonradan beğen abone ol gibi bölümler ekledi, aslında son zamanlarda site hiti acayip düştü siteyi sürekli kullananlardan birisi olarak aşadaki kısıma önerilerimi kısa kısa ekleyeceğim...

Foreverautohits sitesi için önerilerimiz;
Yeni özellikler bulunarak daha cazip hale getirilebilir
Youtube izleme kısmında bazı videoların uzunluğu 15dk buluyor (karşılığında puan veriliyor) ama bizim gibi youtube 4000 saat barajını aşan bir çok youtuber da videoların izlenme dakikasından ziyade görüntüleme biraz daha önem kazanıyor, Bunu daha önce Seydi Altındağlı söylemiştim ama pek anlaşılamamıştı. Rakip sitelerde ise izlediğin kadar kredi bölünün yanı sıra kısa kısa izlemeler ile görüntüleme artırmak isteyen video sahiplerinin ihtiyaçlarına da cevap veriliyor, ama bu sitedeki sörfte ise rast gele videolar geliyor bazıları 15dk bazıları 2dk uzunluğunda. aslında uzun video veya kısa videolarla mı sörf yapılacak buna göre panelden bir ayarlama yapılmalı. Bence siteden kaçan başka sitelere giden kişiler burada olmadığı için. Rakip sitelerde video izleme 30sn 60 sn ve 90sn 120sn gibi bölümler var... Sörf yaparken ekranda ayarlama paneli gibi birşey eklenebilir, kısa videolar uzun videolar veya hepsi, şeklinde olabilir, burada kullanıcı kısa videolar ekliyorsa mutlaka sitedeki kısa videoları izlemeye öncelik verecek ve bunları yine sitede kullnacak.
Şöyle düşünün 15 dk bir video izlenmek için harcanacak zamana 2dk videolardan tam 7tane izleme elde etmiş olurlar bu da sitenin yeniden popüler olmasını ileride sağlayabilir. Bir çok sitenin aksini sayfa içinde youtube penceresi açarak izleniyordu sonradan yapılın eklemeyle yeni sekme açarak izleme büyük bir yenilik olmuştu. Video ekleyen arkadaşlar içinde şunu demek isterim video önünde çıkan reklamlardan dolayı videolarıza geçmeden süre bittiği için videolara izleme gelmiyordu. Bunun önüne geçmek için panele bir duyuru yazısı ekleyebilirisiniz (sörf yapılacak videonun reklamlarının geçici olarak kapatılmasını isteyebilirsiniz)

Youtube kullanan herkesin instagramı var ve siteye bunun gibi özellikler ekleyerek hedef kitlenizi genişletebilirsiniz diye düşünüyorum
Umarım eski günlerine tekrar döner
kodshop

kişi bu mesajı beğendi.

🔵www.isacoturoglu.com.tr
🔴www.ads.isacoturoglu.com.tr
🟢www.isacoturavm.com

guvwe guvwe WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 385
  • Beğeniler 3 / 72
  • Ticaret 0, (%0)
dostum sabret google botları ilk başta çok sıkıntı yapabiliyor

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZI TAKİP EDER MİSİNİZ?
İnstagram sayfamız
www.instagram.com/gul.yabaniii

mehmet01 mehmet01 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek ...
  • Konum Adana
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 664
  • Beğeniler 329 / 328
  • Ticaret 1, (%100)
Geçen senelerde siteme tiklama almak için baya kullandım. O zamanlar aktifti baya ama nedense hiç etkisi yokmuş gibi geldi de bıraktım sonra. Sonuçta otosorf olayında millet ekrana bile bakmıyor. Veya sekmeyi bile açmıyorlar. Kendi kendine tıklanıp gidiyor öyle. Site açısından bir tanıtım olmuyordu. Ama öyle bir seferde bırakmadım tabi. Nasıl olmuşsa girmeyi bırakmışım bir şekilde. Zaten nerden bulup kaydolmuştum onu da hatırlamıyorum. Öyle sitelere pek kaydolmam normalde :))

Şimdi tekrar baktım da kullanılabilir bir site sonuçta. Baya geliştirilmiş, özellikler eklenmiş vs. Ama tasarım berbat hocam. Hiç göz zevki yok. Modern bir tasarım lazım. 2000lerin başından kalma bir tasarımı var. Açık ton div'in üstüne beyaz yazı olması gözlerimi kör ediyor. Tasarima el atarsanız ayaklanabilir tekrardan.

Not: Şu bayrağı da benden kapıp durmayın. Yöneticisiniz, ne yapacaksınız altını? 😁
turkeytrick

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al