wmaraci reklam

Sitemi alexa sıralamasına nasıl sokarım?

7 Mesajlar 1.385 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

eyorganizasyon eyorganizasyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek organizasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar merhabalar;
www.erkanyukselorganizasyon.com adında bir sitem var,wmaracı'nı daha önce duyan sıradan bir kullanıcı ve firma sahibiyim.Daha önce 4 adet domainim vardı ancak sağolsun site tasarımı adı altında ödeme yaptıgım işlerimi yapan arkadaş toz oldu ve siterleri kapatmış.Bende mecburen firma logosu ve yan ürünler basıldıgından adı uzun bu siteyi almak zorunda kaldım...
Sizlerden isteğim veya ricam şudur ki,şuan bu site 1 aylık ve adwordse reklam verdim.Ancak sitem ve aldığım diğer domainlerle ilgili kendim yapılandırabilmek çabalamak bişeyler yapmak istiyorum.Sitelerim sizlerin yazdıklarını okuduğum kadarıyla özgün içerik tamamen el yazım bana aittir başlıklar resim başlıkları vs gibi.Bu siteyi bi arkadaşım saolsun yaptı ama ben ilgilenmek zorundayım.Alexa sıralamasına nasıl sokarım.Nasıl yukarı taşırım lütfen yardımcı olun.Çünkü kodlama panel vb diğer terimlerden anlamıyorum.
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.Yada uygun bütçelerle yapabilecek biri varsa izmirden tanışmayı çalışmayı bana öğretmesini isterim...
saygılarımla...

wmaraci
reklam

Muradgazi Muradgazi Umutlu.NET Kullanıcı
  • Üyelik 27.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 106
  • Beğeniler 42 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam durumunuza gerçekten üzüldüm. Maalesef piyasada böyle sorumsuz arkadaşlar var. Burada size ücretli veya ücretsiz yardım edebilecek birçok arkadaş olacaktır. Ücretli yardım edeceklerden referans sorarsınız, ticaret puanlarına bakarsınız, site içinde veya google de o kişiyle ilgili şikayet var mı diye bakarsıınz ve karar verirsiniz.

Ücretsiz olanlara da sitede bilinen biri olmasına dikkat edip şifreleri teslim edin...

Yener Yener www.manidar.net Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Donanım ve güvenlik sistemleri
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Hocam site daha 1 aylık biraz zaman alması gerekir Alexa'nın tanıması için. Benim size önerim sitenize girdim ama sayfa çok ağır açıldı, belkide benden kaynaklıdır.

Sitenizdeki resimleri, css dosyasını ve javascript dosyalarını sıkıştırırsanız daha hızlı tepki vereceğine eminim.

Alexa için bir süre beklemeniz gerekir, kendisi otomatik olarak sizin sitenizi sıralamaya sokacaktır.

Manidar.Net

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek organizasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
saol dostum ben resimleri admin panelinden ekliyorum,boyutlarınıda küçülterek şuan maksimum 100 kblarda,css ve javascript nasıl sıkıştırılır nerde bılemıyorum,yardımcı olursan sevinirim.sayfa bende hızlı açılıyo belkide bağlantınızdan olabilir,tavsiyerleriniz için tşkurler

Yener adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Hocam site daha 1 aylık biraz zaman alması gerekir Alexa'nın tanıması için. Benim size önerim sitenize girdim ama sayfa çok ağır açıldı, belkide benden kaynaklıdır.

Sitenizdeki resimleri, css dosyasını ve javascript dosyalarını sıkıştırırsanız daha hızlı tepki vereceğine eminim.

Alexa için bir süre beklemeniz gerekir, kendisi otomatik olarak sizin sitenizi sıralamaya sokacaktır.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Yener Yener www.manidar.net Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Donanım ve güvenlik sistemleri
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 50
  • Beğeniler 6 / 9
  • Ticaret 0, (%0)
Pardon o zaman hocam, sorun benden kaynaklanıyor olabilir evet bu sıralar net sorunları ile başım belada.

CSS ve Javascript dosyalarınızı sıkıştırmak için forumda arama yaparsanız bir çok kaynak çıkacaktır. Özellikle Wordpress alt yapısını kullanıyorsanız bunun için eklentiler mevcut.

Arama yaparsanız açıklamaları ile birlikte bulursunuz, hoşçakalın.

Manidar.Net

• Üyelik 26.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek organizasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
teşkurler saolasın...

toprakdus toprakdus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 142
  • Beğeniler 29 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
dostum hiçbirşey yapmanıza gerek yok . alexa sitenizin çoğul hitine bakıyor. sitenize giren ziyaretçilerin sitenizde geçirdiği zamana göre sizi sıraya koyuyor :) zamana bırakın ve güncel kalın .

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al