Sitemi Geliştirmek İstiyorum. Ücretli Yardım

12 Mesajlar 1.725 Okunma
smmexpress

benerol1 benerol1 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek reklamci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 16 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

CagsTSM adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun öncelikle emek harcamışsınız. Sitenize ziyaretçi ve az biraz e-ticaret bilgimle yorum yapmak istedim. Görseller gerçekten kullanıcıyı etkilemekte. O kısımları iyileştirirseniz satışlarınız ve kurumsal kimliğiniz ön plana daha iyi çıkar. Bir de artık üye olma sayfaların da kolaylıklar sağlanmalı. Facebook veya diğer sosyal ağlar ile kayıt bir hayli kullanıcının ürünü erken almasını tetikler. Sanırım alt yapınız openticaret ben magento 2 kullanıyorum onunla yola çıktım. Şimdilik aklıma gelenler bunlar oldu başarılar dilerim. bknz incelemek isterseniz. Ana dizin ve mağaza farklı bu arada bende yeni başlayanlardanım :) kendi eksiklerimi de yazdım

çok tesekkürler hocam samimi bir aciklama olmus evet eksikler var iste daha kurumsal nasil yapabilirim ona cabaliyorum. aynen opencart üzerinden devam ediyorum. magento bilmiyorum bir inceleme yapicam tesekkürler tekrar
CagsTSM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

smumcu59 smumcu59 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2020
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webmaster - Developer
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 94
  • Beğeniler 15 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
dostum alan adını değiştirmek önceliklerden olsun. Başlamadan bu olayı halletmelisin. Bu arada bana kalırsa yapacağınız işte rekabet biraz fazla gibi.

https:/yemeklegel.com

YemekleGel Online Yemek Siparişi Platformu
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al