wmaraci reklam

Sitemi google çok yavaş indexliyor

20 Mesajlar 2.181 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Winman Winman Guzelbilgi.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

bthnblr adlı üyeden alıntı

Kastınız search console ise evet ekledim onu. Tamam içerik falan zamanla giriyorum ama bu hariç bırakıldı olayı ne onu anlamadım. Neden hariç bırakıldı o yazılar? bunun anlamı google'da gözükmeyecek olması mı? anlamıyorum bu işlerden pek

evet Search console'ye eklediyseniz Url denetimi kısmından konu linkini taratın ve ardından gelecek ekranda Dizine eklenmesini iste butonuna tıklayın. 5-10 dk içerisinde index alacaktır. indexlenmeyen konuları bu şekilde halledebilirsiniz.

wmaraci
reklam

bthnblr bthnblr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

Winman adlı üyeden alıntı

evet Search console'ye eklediyseniz Url denetimi kısmından konu linkini taratın ve ardından gelecek ekranda Dizine eklenmesini iste butonuna tıklayın. 5-10 dk içerisinde index alacaktır. indexlenmeyen konuları bu şekilde halledebilirsiniz.

tamam bugün SSL aktif ettim o yüzden şuan dediğinizi yapamadım. HTTPS için de mülk ekleyip search console'da site haritasını ekledim. en kısa sürede dediğinizi deneyeceğim. sonra tekrar güncellerim konuyu. çok teşekkür ederim.
Winman

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Her gün belirli içerik girilmesi gerekir diye bir kural yoktur arkadaşlar. Google asla böyle bir talimat vermiyor kimseye.

Bu şekilde kendinizi şartlandırdığınız takdirde site zamanla çöplüğe dönecektir. Önemli olan kaliteli içerik girmektir.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Her gün belirli içerik girilmesi gerekir diye bir kural yoktur arkadaşlar. Google asla böyle bir talimat vermiyor kimseye.

Bu şekilde kendinizi şartlandırdığınız takdirde site zamanla çöplüğe dönecektir. Önemli olan kaliteli içerik girmektir.

içerikler kaliteli olması gerekiyor zaten. kopya içerik eklersen döner tabi. genelde hızlı indexlenen sitelere baktığımızda her zaman güncellenen sitelerdir. Siteler de insanlar gibi sürekli beslenme ihtiyacı duyuyor. benim görüşüm bu şekilde.

bthnblr denediniz mi dizine ekleme olayını?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

içerikler kaliteli olması gerekiyor zaten. kopya içerik eklersen döner tabi. genelde hızlı indexlenen sitelere baktığımızda her zaman güncellenen sitelerdir. Siteler de insanlar gibi sürekli beslenme ihtiyacı duyuyor. benim görüşüm bu şekilde.

''Her gün'' içerik eklenecek diye bir kural yoktur. Bahsettiğim konu kopya içerik değildir. Hatta aynı saatlerde içerik eklenmesi kuralından bahsediliyor mesela. Siz ne zaman admin paneline girseniz o an zaten robotlar ziyaret ediyor.

Maalesef site sahipleri bu yanlış algı nedeni ile hızlıca içerik üretmekte ve siteler zamanla çöplüğe dönmektedir.

Lütfen muhalefet olurken az düşünelim, Google kaynaklarına bir bakarak fikir yürütelim.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

''Her gün'' içerik eklenecek diye bir kural yoktur. Bahsettiğim konu kopya içerik değildir. Hatta aynı saatlerde içerik eklenmesi kuralından bahsediliyor mesela. Siz ne zaman admin paneline girseniz o an zaten robotlar ziyaret ediyor.

Maalesef site sahipleri bu yanlış algı nedeni ile hızlıca içerik üretmekte ve siteler zamanla çöplüğe dönmektedir.

Lütfen muhalefet olurken az düşünelim, Google kaynaklarına bir bakarak fikir yürütelim.

her gün eklenecek diye bir şey söylemedim tabi. güncellik kavramını kullanmak daha doğru olur. sitelerde güncellik önemli konudur. demek istediğim şeyi yanlış anlıyorsunuz. fikirlerim beni yanıltmadı şuana kadar çok şükür. sitesini çöplüğe dönüştürenler doğru ilerlemiyor olabilir. bu benim düşüncem herkesin fikrine saygım var. iyi forumlar.

Google kaynaklarını da sürekli inceleyen biriyim.

• Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)

her gün eklenecek diye bir şey söylemedim tabi. güncellik kavramını kullanmak daha doğru olur. sitelerde güncellik önemli konudur. demek istediğim şeyi yanlış anlıyorsunuz. fikirlerim beni yanıltmadı şuana kadar çok şükür. sitesini çöplüğe dönüştürenler doğru ilerlemiyor olabilir. bu benim düşüncem herkesin fikrine saygım var. iyi forumlar

1 yıl boyunca içerik girmediğim bir site var mesela ve hemen her kelimede ilk sırada yer alıyor.

Güncellik illa yeni içerik girmeyi gerektirmez, mevcut olan içerikleri düzenleyebilirsiniz.

Buna en iyi örnek backlinko dur mesela. Umarım izah edebilmişimdir.

Sizin dediğiniz güncellik kavramını maalesef site sahipleri sürekli yeni içerik girmek olarak algılıyorlar. Ben sadece bunu dile getirmek istedim. Nihayetinde haber sitesi değiliz.

İyi forumlar.

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)

1 yıl boyunca içerik girmediğim bir site var mesela ve hemen her kelimede ilk sırada yer alıyor.

Güncellik illa yeni içerik girmeyi gerektirmez, mevcut olan içerikleri düzenleyebilirsiniz.

Buna en iyi örnek backlinko dur mesela. Umarım izah edebilmişimdir.

Sizin dediğiniz güncellik kavramını maalesef site sahipleri sürekli yeni içerik girmek olarak algılıyorlar. Ben sadece bunu dile getirmek istedim. Nihayetinde haber sitesi değiliz.

İyi forumlar.

her siteyi kastetmiyorum. backlink alarak veyahut kaliteli içerik girerek de uzun zaman ilk sıralarda yer alan siteler var tabi. fakat güncel olmakta benim gözümde önemli bir konudur. durmadan içerik girin diye bir kavram yok zaten. önemli olan kaliteli içerik, kaliteli backlink almak. ama uzun zaman o siteye bir şey yapılmazsa elbet eski yerini bir zaman sonra koruyamaz. farklı bir düşüncede değiliz zaten otoriter sitelerin her gün içerik girmesi çok gerekmiyor.

bthnblr bthnblr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.09.2019
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Zonguldak
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 23
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)

bthnblr denediniz mi dizine ekleme olayını?

Denedim fakat değişen bir şey olmadı. Denediğim link gözükmüyor yine google'da. Ama 1-2 sayfa ve 1 konuyu daha indexledi. Sanırım gerçekten bolca zaman gerekiyor indexleyebilmesi için. Bir de sitem çok yavaş sanırım. Onun çözümünü bulamadım. :(

• Üyelik 26.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 1773
  • Beğeniler 328 / 327
  • Ticaret 48, (%100)
sanırım şuan sadece 5 içerik mevcut. hocam o kadar az içeriği anında indexlenmesini beklemeyin içerik girmeye devam edin. site yeniyse bu normal durum

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al