wmaraci reklam

Sitenin Gelişiminde Yarışma Etkili Olur Mu?

9 Mesajlar 567 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Merhabalar, birçok kişi artık bende olan alan adını biliyor. Bunu çok fazla deneyimsizlikle (almış olduğum buzzy scriptinden dolayı kullanıyorum bu kelimeyi) net bir şekilde görmüş oldunuz.

Saklamanın bir anlamı yok. Buzzy scriptine gıcık oldum ve Hayvanlar siteme direk mybb kurmuştum. Sürekli themeforest hesabımı satma çabalarımı da ayrıca görüyorsunuzdur.

Şimdi bu Hayvanlar sitemi bir şekilde büyütmek istiyorum. Birçok pet sitesi sahibi ile daha önceleri reklam çalışmalarında bulundum, onlar da memnun kaldılar bende...

Her ay düzenli olarak Çekiliş yapsam diyorum (pet sitelerinin sponsorluğunda), bu çekilişi de sosyal medya hesabım üzerinden duyursam (gerekirse sponsorlu reklam da çıkarım) sizce yeterli katılımı alabilir miyim?

Örneğin; Başlangıç için 5 kilogram kedi/köpek maması? Veya 10 kilogram kuş yemi, kedi/köpek oyuncakları, kuş kafesleri, köpek kulübesi, kedi evi vs. vs. bu tarz gidersem sanırım sırf çekiliş var diye duranlar olabilir düşüncesindeyim. İlave etmek istediğiniz bir şey varsa mutlaka dinlerim.

Saygı ve Sevgilerimle

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
reklam

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Pet siteleri neden sponsor olsunlar peki hocam? Yani bende bir petshop site sahibi olarak soruyorum aslında.. Siteniz galiba aktif değil. Ana soruya gelince evet katkısı olur. Üye çekersiniz, fakat forum yerine soru-cevap scripti kurmanızı öneriririm.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
YakupYLDZ facebook sayfası oldukça sağlam etkileşim alıyor. Sponsorluk şu şekilde olacak. Örneğin; 15 kilogramlık kedi maması çekilişi var. Değeri ne kadar? 90 TL diyelim. Ben 90 TL'lik sponsor reklam çıkacağım. Konu içerisinde sponsorumdan söz edeceğim, linkini çıkacağım. Yani ne kadarlık sponsor olursa, bende o kadarlık reklam çıkacağım.

YakupYLDZ YakupYLDZ Minnet eylemem. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** Y**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 637 / 287
  • Ticaret 6, (%100)
Anladım hocam siteyi güncelleyince inşallah ortak projeler yaparız siz ile. Siteyi güncelliyorum şu anda. Umarım güzel bir site düzersiniz.

GELİRLİ SİTELERİNİZİ SATIN ALIYORUM. PM ATABİLİRSİNİZ.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
YakupYLDZ ben şu an için sitemin reklamını dahi geçmiyorum sosyal medya hesaplarımdan, aktif olmaması normal. Mybb güncelleme getiriyormuş ve bu güncelleme ile birlikte tema yapımcısı da temayı güncelliyor. Ben de tema yapımcısını bekliyorum, daha sonrasında eksik yerlerini kendime göre düzenletip, sağlam bir şekilde piyasaya girmeye çalışacam :)

Elbette, memnun olurum. Bana özelden iletişim adresinizi gönderir misiniz? Kayıt edeyim.
YakupYLDZ

kişi bu mesajı beğendi.

Voltaren Voltaren www.ZomPir.com Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 2093
  • Beğeniler 527 / 643
  • Ticaret 0, (%0)
hayvanları koruma sosyal dayanışma vs tarzı bir kampanya başlat daha etkili olur paylaşılıp bi anda yayılır.

Finans Haber Portalı : https://www.zompir.com/

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
Voltaren öylesi çok basit geliyor, fakat projelendirilmeye kalktığımız vakit çok fazla ayrıntı ve reklam gerekiyor. İnsanlar direk şeyler paylaşmıyor maalesef. Çok uzun süredir piyasadayım, sosyal ağlardan koparmak oldukça güç. Bunun için en mantıklı davranışın çekilişler olduğunu düşündüm.

berkaycatak berkaycatak Kendi Çapında Geliştirici Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** Ç**
  • Mesajlar 1242
  • Beğeniler 1278 / 406
  • Ticaret 9, (%100)
Benim de kayıp çalıntı ilanlarının verilebildiği bir platformum var. İçerisinde evcil hayvan kategorisi de var. İki senedir yönetiyorum bu kategori ile ilgili aklınızda bir şeyler varsa konuşabiliriz

• Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3621
  • Beğeniler 1125 / 1126
  • Ticaret 73, (%100)
berkaycatak site linkini özel mesaj ile gönderebilir misin?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al