freelance iş ilanları

Siteye Girerken İndirme Yapıyor

3 Mesajlar 3.171 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

RedKit RedKit petfo.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar (Yazılım, donanım)
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar wmaracı na yeni katıldım. İlk olarak sitemi tanıtayım dedim fakat farkında değildimki siteye girişte sorun varmış. Yeni siteler kategorisine sitemi ekledim fakat siteye girerken sayfayı indiriyor. Umarım sitem wmaracı üyeleri tarafından spam olarak algılanmaz. Aynı sunucuda barınan diğer sitemdede aynı sorun olmuş. Acaba hostingle mi alakalıdır. Hosting firmasına ticket attım şuan için. Buradanda sorayım dedim umarım virüs felan yoktur son zamanlar hiç ftp ye bağlanmadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sorun düzeltilmiştir.

PETFO.NET
wmaraci
reklam

doktor doktor Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Diğer konunuzada yazdım. Eğer iyi niyetliyseniz, lütfen şüpheli linki orada tutmayın. ne olduğu belli olmayan bir dosya indiriyor.

RedKit RedKit petfo.net Kullanıcı
  • Üyelik 21.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Bilgisayar (Yazılım, donanım)
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 6
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

doktor adlı üyeden alıntı

Diğer konunuzada yazdım. Eğer iyi niyetliyseniz, lütfen şüpheli linki orada tutmayın. ne olduğu belli olmayan bir dosya indiriyor.

Sadece index.php dosyasını indiriyor. Apache sunucu ile alakalı bir sorun olduğunu öğrendim sunucu kaynaklı bir problem virüs olmadığı kesin. En kısa sürede düzeltilecek. Herhangi bir kastım bulunmamaktadır şüphelenen arkadaşlar siteye girmesinler. Düzelince yine buradan bildireceğim. Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

Ek Olarak: Sorun düzeltilmiştir.

PETFO.NET
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al