Selamun aleyküm, sitede kitap bölümü olmasını istiyorum. Burada insanların kolay ulaşması için PDF olarak sunmak istiyorum. İllegal mi oluyor bu? Adsense veya SEOya zarar verir mi? Sitenin kapanma ihtimali olur mu? Site tamamen bunun üzerine kurulmayacak ekstra olarak böyle bir özellik düşünüyorum.

Şöyle bir durum var. Film ve dizi siteleri, hatta bazı canlı TV siteleri, PDF torrent oyun program indirme siteleri illegal olarak geçiyor. Amacı sadece bu olan sitelerin kapanacağına kesin olarak bakılıyor. Benim anlamadığım bu tip sitelerin arasında 10-15 yıllık olanlar da var bir kaç yıllık olup zirveye ulaşanlar da var. Hatta film yapımcıları, şirketlerinin vb bunlardan habersiz olduğunu sanmıyorum. Yine de varlıklarını güçlü şekilde devam ettirebiliyorlar. Bu nasıl illegallik?

Dünyanın en büyük dev PDF indirme siteleri de ayakta yerli siteler de. Demek ki bir şeyleri doğru yapınca hiç bir sıkıntı olmuyor ama ne?

Bazı kitapları PDF olarak eklesem okuyucular için. (Harici link olarak) siteyi riske atmış olur muyum?