wmaraci reklam

Sizce yeterli mi? Adsense

5 Mesajlar 507 Okunma
wmaraci reklam

Mask Mask Mazeretsiz Kullanıcı
  • Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
Son günlerde çok canım sıkılmaya başladı. Resimde gördüğünüz gibi. Sizce bunlar normal değerler mi, yoksa anormallik bende mi? Bu arada, yazı içi reklam 2'yi bugün itibariyle kaldırdım, bir sayfada 4 reklam bulunuyordu 3'e düştü. Katkısı olur mu?

Ariyor55

kişi bu mesajı beğendi.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
En çok tıklama aldığınız kısmı niye kaldırıyorsunuz :D T.O. sektöre göre değişmekle birlikte %1 altı ve %10 üstü sıkıntılıdır. %1-%5 arası idealdir. %5 T.O. yakalamak da güven,özveri,tecrübe ister ^^ %5 sadece bir hayal mi acaba 20'de 1 tıklama olarak düşününce biraz hayal gibi geliyor nedense :D Ben pek oraları göremedim ama görebilen varsa %5 üstü beni de aydınlatırsa memnun olurum.
impjix

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

negiu adlı üyeden alıntı

En çok tıklama aldığınız kısmı niye kaldırıyorsunuz :D T.O. sektöre göre değişmekle birlikte %1 altı ve %10 üstü sıkıntılıdır. %1-%5 arası idealdir. %5 T.O. yakalamak da güven,özveri,tecrübe ister ^^ %5 sadece bir hayal mi acaba 20'de 1 tıklama olarak düşününce biraz hayal gibi geliyor nedense :D Ben pek oraları göremedim ama görebilen varsa %5 üstü beni de aydınlatırsa memnun olurum.

Hocam resme dikkatlice bakarsanız yazi ici 2den daha fazla tıklama almama rağmen daha az para kazanmam dikkatinizi çeker. To 1 2 arası gidip geliyor o yüzden o konuda sıkıntım yok. Sıkıntı olarak düşündüğüm şey bu gösterimlere ve bu tıklamaya bu paraları kazanmam. Nedense bana çok az geliyor. Yoksa normal mi?

TBM'nin 0.04 olduğunu gördüm yani. 12 tıklanmaya 2tl bile değil...

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam o tıklanan reklama göre değişir, en çok tıklama aldığınız kısmı kaldırmayın. Gösterilen reklam sadece site kategorisine değil, ziyaretçinin eğilimlerine göre de şekillendiği için bu kadar tıklama için kategorinize göre TBM düşük demek doğru olmaz. Gerçi haber,portal,genel blog vs... tarzında ise siteniz TBM epey düşebiliyor.

wmaraci

• Üyelik 02.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad C** C**
  • Mesajlar 157
  • Beğeniler 1 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

negiu adlı üyeden alıntı

Hocam o tıklanan reklama göre değişir, en çok tıklama aldığınız kısmı kaldırmayın. Gösterilen reklam sadece site kategorisine değil, ziyaretçinin eğilimlerine göre de şekillendiği için bu kadar tıklama için kategorinize göre TBM düşük demek doğru olmaz. Gerçi haber,portal,genel blog vs... tarzında ise siteniz TBM epey düşebiliyor.

Sitem genel blog tarzında diyebilirim ama genellikle teknoloji adı altında paylaşım yapıyorum, geçen ay tıklamaya 50 60 kuruş alırken bu ay 10 kuruşu geçemedim. Bende en az tbm veren yazı içi 2yi bu yüzden kaldırdım

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al