wmaraci reklam

SMM Panel Nedir? Nasıl Para Kazanılır

32 Mesajlar 11.736 Okunma
wmaraci reklam

Asilzade Asilzade WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Bilgisayar Güvenlik Sistemleri / Ps3 Cafe
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad İ** B**
  • Mesajlar 65
  • Beğeniler 13 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Sıkça karşılaştığım bir konu ve detaylı bilgi veren bir yer bulamadım.
SMM Panel Kaynağı Nedir? Script yada Bayilik Fiyatı Nedir?
Kendimize özel script mi yaptırmak mantıklı yoksa her hangi bir panelden takipçi satmak mı?

wmaraci
reklam

MehmetMasa MehmetMasa WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
Merhaba, özel yazılım yapanlar yüksek fiyatlar çıkartabilir örn ben yazılımı yaptım 2 haftada +2.xxxTL civarı (net kazanç) bıraktı ve insanlar bunun farkında.
Bayilik alırsanız bir süre sonra script değişikliği yapamazsınzı örn : 1000 kullanıcınız var siz bu kullanıcıları başka bir panele taşıyamazsınız veri tabanları uyuşmaz o yüzden bayilik almak mantıklı değil. Sürekli aylık ödemesi var birde :)
Sınırsız lisanslı alabilirsiniz en mantıklısı bu olur.
Smm'ler api ile çalışıyor zaten başka siteden çekip kar koyarak satışını yapıyorsunuz. User veya başka birşeye ihtiyacınız yok parası olan herkes bu işe girebilir.
Demo : www.mevye.com
ıd: mehmetmasa
şifre: mehmetmasa
Admin bilgilerini pm atıyorum.
Asilzade sineer

kişi bu mesajı beğendi.

sineer sineer Web Hosting Kullanıcı
  • Üyelik 07.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad S** E**
  • Mesajlar 570
  • Beğeniler 373 / 151
  • Ticaret 30, (%100)
pm alabilirmiyim mehmetmasa

Bizcehost.com İnternet ve Bilişim Hizmetleri

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
sineer Sizede gönderim hocam.

wmaraci

MRCBOX MRCBOX <?echo "Hello wmaraci";?> Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

Merhaba, özel yazılım yapanlar yüksek fiyatlar çıkartabilir örn ben yazılımı yaptım 2 haftada +2.xxxTL civarı (net kazanç) bıraktı ve insanlar bunun farkında.
Bayilik alırsanız bir süre sonra script değişikliği yapamazsınzı örn : 1000 kullanıcınız var siz bu kullanıcıları başka bir panele taşıyamazsınız veri tabanları uyuşmaz o yüzden bayilik almak mantıklı değil. Sürekli aylık ödemesi var birde :)
Sınırsız lisanslı alabilirsiniz en mantıklısı bu olur.
Smm'ler api ile çalışıyor zaten başka siteden çekip kar koyarak satışını yapıyorsunuz. User veya başka birşeye ihtiyacınız yok parası olan herkes bu işe girebilir.
Demo : www.mevye.com
ıd: mehmetmasa
şifre: mehmetmasa
Admin bilgilerini pm atıyorum.

nekadar güzel anlatmışsınız atladığınız yerleri tamamlıyayim isterseniz
1.bu işe yeni giren biri su anda instagram hizmetleri olarak +10 üzeri farklı servis bulunmakta bunların hepsini ögrenmek için hepsini kullanmanız gerek müşteriye kendiniz bilmediginiz birseyi satamazsiniz.

2.güncellemeler dediniz ya çek apiyi kafan rahat peki güncellemelerde nolacak ? ana bayiler bile en az zararla çıkmaya çalışirken müşterilerinizin o an verdigi 200 tl lik siparis durup güncellemeden dolayi fiyat artisindan dolayi 400 tl yi gördünde ? hadi buda olmasin.

3.apiyi alacağınız kisi muhtemelen apiyi ana bayiden alan min 2 3. kişi olacak bir sorun olduğunda siz ona o arkasındakine oda arkasındakine söyler cevap dönme süresi min 24 saat müsteriyi bukadar bekleteceğinize inaniyormusunuz buda okey.

4.artık herkesin smm paneli var müşteriler neden sizin panelinizi kullansin 1 tl den alip 2 tl ye koyacağınız icinmi.

piyasayi öldürüyorsunuz farkında değilsiniz.

konu sahibi arkadaş umarim sistemi açıp 1 hafta sonra satış bölümüne konu açmazsın çünki şu an orada satılmayi bekleyen paneller var kimsenin işine yaramayan.

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)
https://m.wmaraci.com/forum/konu-disi/api-ceken-panellerden-hic-bisey-almayin-509376.html
buda kanıt olsun iyi geceler

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)

MRCBOX adlı üyeden alıntı

nekadar güzel anlatmışsınız atladığınız yerleri tamamlıyayim isterseniz
1.bu işe yeni giren biri su anda instagram hizmetleri olarak +10 üzeri farklı servis bulunmakta bunların hepsini ögrenmek için hepsini kullanmanız gerek müşteriye kendiniz bilmediginiz birseyi satamazsiniz.

2.güncellemeler dediniz ya çek apiyi kafan rahat peki güncellemelerde nolacak ? ana bayiler bile en az zararla çıkmaya çalışirken müşterilerinizin o an verdigi 200 tl lik siparis durup güncellemeden dolayi fiyat artisindan dolayi 400 tl yi gördünde ? hadi buda olmasin.

3.apiyi alacağınız kisi muhtemelen apiyi ana bayiden alan min 2 3. kişi olacak bir sorun olduğunda siz ona o arkasındakine oda arkasındakine söyler cevap dönme süresi min 24 saat müsteriyi bukadar bekleteceğinize inaniyormusunuz buda okey.

4.artık herkesin smm paneli var müşteriler neden sizin panelinizi kullansin 1 tl den alip 2 tl ye koyacağınız icinmi.

piyasayi öldürüyorsunuz farkında değilsiniz.

konu sahibi arkadaş umarim sistemi açıp 1 hafta sonra satış bölümüne konu açmazsın çünki şu an orada satılmayi bekleyen paneller var kimsenin işine yaramayan.

1.si ufak denemeler yapabilir ben 300-500 deniyorum karımın yanında hiç birşey diyebilirim.
2.si çoğu api çektiğimiz yer özel fiyatlandırma yapıyor durum bu olunca fiyat değişmiyor eğer öyle birşey olursada zaten insanlar bayi kaçırmak istemez iade sağlarlar şahsen birçok kez 5TL bile olsa iade aldım.

3. 3-4 saatte tamamlanacaksa ben açıklamaya 6-7 saat giriyorum ve 1 gün sürebileceğini yazıyorum çok büyük sıkıntı olmuyor bu işe giren herkes bunun farkında müşterilerin çoğunluğu anlayışla karşılıyor bazıları iade istiyor hatta hesabının silinmesini isteyen bile oluyor doğrusu ben müşteri kitlem benden 3TLye alıyorsa başkasından 10TLye alıyor çok sıkıntılı müşterilerimin bakiyesini iade edip hesabını siliyorum aylık ciromda %1 bile oynatmıyor.

4. Bu işe girip forumlardan birinden api ile alıp tekrar forumda satış yapmak isteyenler satamaz ama işini bilen ve kitlesini kafasında oluşturan birisi çok rahat satış yapabilir. 1 ayda 650 üyeyi geçip binlerce tllik satış yapmam bunu kanıtlar
muratgny4254

kişi bu mesajı beğendi.

kibir123 kibir123 WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 24.07.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Satış Elemanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad F** S**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

pm alabilirmiyim

• Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** M**
  • Mesajlar 1946
  • Beğeniler 552 / 554
  • Ticaret 40, (%100)
kibir123 Pm gönderildi

• Üyelik 24.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Webtasarim
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 863
  • Beğeniler 365 / 296
  • Ticaret 18, (%100)

mehmetmasa adlı üyeden alıntı

1.si ufak denemeler yapabilir ben 300-500 deniyorum karımın yanında hiç birşey diyebilirim.
2.si çoğu api çektiğimiz yer özel fiyatlandırma yapıyor durum bu olunca fiyat değişmiyor eğer öyle birşey olursada zaten insanlar bayi kaçırmak istemez iade sağlarlar şahsen birçok kez 5TL bile olsa iade aldım.

3. 3-4 saatte tamamlanacaksa ben açıklamaya 6-7 saat giriyorum ve 1 gün sürebileceğini yazıyorum çok büyük sıkıntı olmuyor bu işe giren herkes bunun farkında müşterilerin çoğunluğu anlayışla karşılıyor bazıları iade istiyor hatta hesabının silinmesini isteyen bile oluyor doğrusu ben müşteri kitlem benden 3TLye alıyorsa başkasından 10TLye alıyor çok sıkıntılı müşterilerimin bakiyesini iade edip hesabını siliyorum aylık ciromda %1 bile oynatmıyor.

4. Bu işe girip forumlardan birinden api ile alıp tekrar forumda satış yapmak isteyenler satamaz ama işini bilen ve kitlesini kafasında oluşturan birisi çok rahat satış yapabilir. 1 ayda 650 üyeyi geçip binlerce tllik satış yapmam bunu kanıtlar

benim anlatmak istediğin bu değil herkez smm kurarsa kimse satacaz bana anlatırmısın veya müşterilerin başka yer bulduğunda daha ucuz neden senden almaya devam etsin ?

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al