Sosyal medya ile site hitini arttırabilir miyiz?

3 Mesajlar 669 Okunma
smmexpress

Nogitsun Nogitsun Nogitsun.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar WMARACİ,

Biz bir düzen oturtana kadar, yani özgün ve doğru makaleler ile siteyi rayına oturtabilene kadar hit çekmek için tek çözüm sosyal medya kanalları kalıyor sizinde bildiğiniz gibi. Hit çekmek ve yapılan projelere verilen emeklerin karşılığını almayı herkes hemen hemen ister.

Peki sosyal medyada bu konunun yeri ve önemi nedir?

Emin olun düzgün kullanıldığında sosyal medyanın önemi çok büyüktür. İnsanlar akın akın sosyal medyayı kullanıyor. Her sabah uyandıklarında her akşam şarjları bitsede, sarj aletleri prize takılıyken bile sosyal medyadalar. Bu yüzden hit konusunda sosyal medyanın önemi çok büyüktür.

En popüler hit kanalları hangileridir?

Facebook - Twitter - Instagram - Youtube ve Vine kanalları aşırı iyi bir şekilde hit kanalı olarak değerlendirilir. İş görür.

Sosyal medya kullanımları nasıl olmalı?

Öncelikle insanları sıkmamanız gerekmektedir. Günde paylaşılan resimlere doğru uslup ve dikkat çekici resimlerle süslemelisiniz. Ek olarak asla ve asla gönderilen, paylaşılan paylaşımlar peş peşe göndermemelisiniz. İnsanları zorlayan bir yazı yazmamalısınız. İnsanlar zorlamaya gelmezler. Ek olarak kaliteli paylaşımlar çok önemlidir. Örnek paylaşılan konularda ve eklerde yüklenen resimlere atılan imzalar size ait bir paylaşım oldugunu insanlara hissettirir. Ek olarak çalınan paylaşımlarda bile sizin imzanız kalacaktır. Sosyal medyada gönderilen hiç bir şey eskimez. Sürekli insanların önüne çıkar. Bunu unutmayın.

Hile ile paylaşımlardan hit çekebilir miyim?

Evet çekilebilir. Sağlam sosyal mühendislik içeren bir alt yapı ile güzel özgün ve insanları cezbedici bir kaynak ile ile hit çekilebilir. Bende şuanda alt yapı kullanarak hit çekiyorum. Bunu yaparken bazı adımları izlemeniz gerekmektedir. Bu adımları zaman zaman yaşadığınız tecrübelerden kazanıyorsunuz. En kısa zamanda bu konu içinde hit nasıl çekilir makalesini yazacağım. Takipte kalın.

Hit çekilen site : Burada

Örnek :

eniscinar

kişi bu mesajı beğendi.

Nogitsun.com | Yazılım Çözümleri Üretir.
wmaraci
reklam

eniscinar eniscinar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 40
  • Beğeniler 16 / 8
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle bu yazınız için teşekkürler hocam. Yeni açtığım bir sitem var günlük 10-20 hitten yukarı çıkamadım henüz. Sosyal medya hesaplarını denemeye çalıştım pinterestte takibe takip çalıştım dönüş azda olsa dönüyor. Ama Facebookta bir türlü tutunamadım hesaplarım engel yiyor. Siz nasıl bir yol izlediniz bizimle paylaşabilir misiniz ?

Arvyda | İnternet Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri

Nogitsun Nogitsun Nogitsun.com Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek .NET Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 232
  • Beğeniler 32 / 75
  • Ticaret 0, (%0)
eniscinar Teşekkür ederim öncelikle. Tabi özel hit alternatiflerini en kısa sürede paylaşacağım. WMAraci kullanıcıları bu konuyu ne kadar merak ediyor ve bu yolda ilerlemek istiyor o önemli benim için. Yeteri kadar ilgi ve alaka olursa yazının devamı gelecektir.
furkandemirci

kişi bu mesajı beğendi.

Nogitsun.com | Yazılım Çözümleri Üretir.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al