wmaraci reklam
lidertakipci

Sosyal Medya Sitesi Nasıl Açılır?

4 Mesajlar 768 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)
Merhabalar bir tane sosyal medya sitesi projem var bilgi sahibi olanlardan yanıt alırsam çok sevinirim.

Öncelikle projem ne facebook ne twitter ne de instagram gibi olacak, apayrı bir proje olacak.

Mesajlaşma vs olması gerekmiyor tek istediğim, ad soyad kullanıcı adı ve profil fotosu biosu şeklinde tıpkı insta,twitterda olduğu gibi herkesin kendine ait profil ve takip edilen - takipçiler gibi olması.

Bu platformda sadece belli başlı şeyler paylaşılabilecek yani öyle herkes isteğine göre tweet vs atamıyacak sadece belli başlı şeyler olacak. Neyse o konuyu bir kenara bırakalım.

Bu tarz bir sosyal medya sitesi kurmak için ne gibi bir yol gidilmeis gerekiyor, detaylı anlatan bir yer biliyor musunuz? Birde hostu nasıl olmalı yani tahmini olarak.

Mobil uygulaması vs de yaptırmayı planlıyorum çıkışıyla beraber olarak. Ayrıca siteye kayıt işlemi Facebook'a bağlanarak vs olabilir.

wmaraci
reklam

Ronins Ronins Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** M**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 30 / 74
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam öncelikle bir şey sormak istiyorum. Kod bilginiz var mı ?

berkakalinn berkakalinn WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1723
  • Beğeniler 159 / 334
  • Ticaret 39, (%97)
Web sitesi şeklinde açarsan o proje başlamadan tutmayacaktır (kenarda en az 10k sermayen yoksa). Mobil uygulama şeklinde aç aklında bulunan projeyi.

Atacani Atacani - Kullanıcı
  • Üyelik 05.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 743
  • Beğeniler 73 / 107
  • Ticaret 22, (%95)

Ronins adlı üyeden alıntı

Hocam öncelikle bir şey sormak istiyorum. Kod bilginiz var mı ?

Yeterli değil, en kötü yaptırıtrım sıkıntı değil.

berkakalinn adlı üyeden alıntı

Web sitesi şeklinde açarsan o proje başlamadan tutmayacaktır (kenarda en az 10k sermayen yoksa). Mobil uygulama şeklinde aç aklında bulunan projeyi.

Gerekli reklamı yapacağımı düşünüyorum tutması veya tutmaması dert değil, en azından denemek istiyorum.

Başta dediğim gibi facebook,instagram gibi detaylı bir şey değil. Oldukça basit olacak türden

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al