lostyazilim

Sözlük sitesi

3 Mesajlar 459 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

artvinhopa artvinhopa laiksozluk.net Kullanıcı
  • Üyelik 12.05.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek gazeteci, yazar
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** D**
  • Mesajlar 825
  • Beğeniler 418 / 269
  • Ticaret 6, (%100)
merhaba arkadaşlar yaklasık 2 ay önce kendi sözlüğümü kurdum. belli bir kesme hitap eden bir sözlük ama daha sonra uğraşamadım ve sözlük uzun süre kapalı kaldı. Şuanda 1500+ yazar var kullandığım scriptte ufak tefek hatalar var üyeler sürekli mesaj atıp mobil uygulama istiyor sözlüğe girenler ortamın çok güzel olduğunu söylüyor 12binden fazla entry girildi 1 ayda ve bi grup hariç sözlüğün reklamı hiç yapılmadı. Bu sözlüğe az yatırım yaparsam çok popüler olacağını biliyorum yaş ortalaması 22 - 23 civarı. Şuanda maddi durumumun kötü olmasından dolayı ne adam akıllı bi script satın alabiliyorum ne de mobil uygulama yaptırabiliyorum. Sözlüğün güncelliğini yitirmemesi üyelerin kaçmaması için ne yapabilirim tavsiyeleriniz nelerdir.

wmaraci
reklam

SunTeknoSistem SunTeknoSistem MobilPlatforms Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yapay Zeka Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 578
  • Beğeniler 108 / 132
  • Ticaret 8, (%100)
Benim düşüncem , Kimse bir sözlük için yatırım yapmaz malesef . Şu şekilde yapabilirsin ,sözlük dediğiniz gibi rağbet görüyorsa ortak arayın forumda , size ortaklık için sağlaması gereken şey ücretli bir script ve mobil uygulama masrafını karşılaması . Aklıma gelen bu şimdilik

Melih Melih WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Blogger
  • Konum -
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 403
  • Beğeniler 3 / 124
  • Ticaret 1, (%100)
Girişken ve uzun ömürlü bir kaç ortak alabilirsin.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al