Sponsor oluyorum(Online Oyun)

6 Mesajlar 742 Okunma
smmexpress

MehmetCetinn MehmetCetinn Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)
Merhabalar,
Metin2 PvP adlı oyun için sponsor oluyorum.
Tüm server kiralanması, reklam ücretlerini ben vereceğim, ben yapacağım. Yani her türlü ücreti ben vereceğim sizin yapmanız gereken sadece serverin düzenlenmesi ve işleyişi.

Bu konuda bilgili olan ve bilgili olupta hep trader sayısı yüksek olan bir arkadaş varsa sponsor olmak isterim. Detaylı konuşmak için skype adresi istemeden önce oyun hakkında bilgilerinizi yazabilirsiniz. putty,mysql vs.

İşini doğru, dürüst yapan arkadaşlar eklerse sevinirim. Herşeyi benden sadece yönetimi sizden.

wmaraci
reklam

nesine nesine Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
sen sponsor olmuyorsunki kuracağın servere gm arıyorsun... sen serveri satın alacaksın aldığın gm de serveri düzenleyecek ama server yine senin olmuş olacak sponsor böle olmaz

• Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)

nesine adlı üyeden alıntı

sen sponsor olmuyorsunki kuracağın servere gm arıyorsun... sen serveri satın alacaksın aldığın gm de serveri düzenleyecek ama server yine senin olmuş olacak sponsor böle olmaz

Ben serverle ilgilenmiyecem, giriş yapacağımı da sanmıyorum. Sadece böyle bi hevesi olan yani bu oyuna hevesi olan bir arkadaşa server satın alıp onu layıkıyla yükseltmesini isteyecem, olay bu. Yani yine sizin dediğinize çıkıyo fakat oyunda baş sorumlu olarak durmuş olacak.

• Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)
kardeş server senin olacak alacağın kişi serveri yönetecek adama putty şifre felan da vermiyeceksin bunu kolay kolay kimse kabul etmez adam serveri tutturur okadar emek yapar senin canın sıkırlır adamı gm likten atarsın belki swnin parasını ödemeyip kapatırsın adam hiç bişe yapamaz bilgiler sende çünkü

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 11.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 14 / 5
  • Ticaret 16, (%94)

nesine adlı üyeden alıntı

kardeş server senin olacak alacağın kişi serveri yönetecek adama putty şifre felan da vermiyeceksin bunu kolay kolay kimse kabul etmez adam serveri tutturur okadar emek yapar senin canın sıkırlır adamı gm likten atarsın

Hocam canım hocam benim, ben serveri giriş yapmayacağım diyorum. Serverin düzenlemesini yapacak diyorum farkındamısınız? Putty şifresi vericem elbette.

• Üyelik 18.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 213
  • Beğeniler 4 / 27
  • Ticaret 5, (%100)

Mehmet Çetin adlı üyeden alıntı

Hocam canım hocam benim, ben serveri giriş yapmayacağım diyorum. Serverin düzenlemesini yapacak diyorum farkındamısınız? Putty şifresi vericem elbette.

sana kolay gelsin sen beni anlamıyon ben seni anlamıyom
MehmetCetinn

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al