wmaraci reklam
lidertakipci

Takipçi, beğeni vb. satacağım. Fikir almak istiyorum.

6 Mesajlar 694 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar sosyal medya hesaplarıyla ilgili beğeni, takip vb. gibi işlemlerin yapıldığı bir sistemim var. Şükür gayet iyi gidiyor üye sayısı felan. Şimdi ben üyelerime daha fazla etkinlik çıkartmak istiyorum. Bu nedenle bu işlemleri satın alacak müşterilere kendim ulaşmak istiyorum. Şu an facebook, twitter ve instagram takipçileri ölü fiyata satılıyor ama youtube panel olmadığından youtube de güzel abone satıyorum (sadeceon, bionluk vb gibi sitelerde). Sitemde paylaşım, beğeni ve yorum gibi çeşitli servislerde mevcut.

Şimdi bu satış işlemini yeni bir site kurarak (yeni bir domain, örn. takipcisatinal.com vb.) e-ticaret sitesi gibi mi kurayım? Yoksa kendi sitem üzerinde subdomain ile mi bir satış scripti oluşturayım. Satış için facebook ve/veya google ye reklamda vermeyi düşünüyorum.

Naçizane yorumlarınızı alırsam sevinirim.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com
wmaraci
reklam

Neoyun Neoyun Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek İnternet girişimcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)
Ekstra bir web sitesi yerine, global pazara açılabilirsiniz. Bizim 2 yıl önce virüs yayarak elde ettiğimiz, bütün facebook, youtube, twitter, google plus, soundcloud, pinterest işlemlerini yapabilen bir bot ordumuz vardı. Kimseye zarar vermeden uzun süreler satışlar yaptık ve hepsini SEOClerks, Fiverr, Blackhatworld, Hackforums.net gibi siteler aracılığıyla yaptık. Sizin hatanız GDP değeri (Gross Domestic Product) yani belli bir sürede yapılan toplam harcama değerinin çok düşük olduğu bir ülkede işlem yapmanız (Türkiye).

2 yılda bu işten 120 ile 130 bin dolar arasında bir cüro elde ettik 2 arkadaş. Fakat gelen darbelerden dolayı bırakmak zorunda kaldık.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)

Neoyun adlı üyeden alıntı

Ekstra bir web sitesi yerine, global pazara açılabilirsiniz. Ben 2 yıl önce virüs yayarak elde ettiğimiz, bütün facebook, youtube, twitter, google plus, soundcloud, pinterest işlemlerini yapabilen bir bot ordumuz vardı. Kimseye zarar vermeden uzun süreler satışlar yaptık ve hepsini SEOClerks, Fiverr, Blackhatworld, Hackforums.net gibi siteler aracılığıyla yaptık. Sizin hatanız GDP değeri (Gross Domestic Product) yani belli bir sürede yapılan toplam harcama değerinin çok düşük olduğu bir ülkede işlem yapmanız (Türkiye).

2 yılda bu işten 120 ile 130 bin dolar arasında bir cüro elde ettik 2 arkadaş. Fakat gelen darbelerden dolayı bırakmak zorunda kaldık.

Gelen darbeler?

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

Chrome güncellemeleri, facebook güncellemeleri ve tehditleri

wmaraci
wmaraci

ssyazilim ssyazilim I'm retired from the NET! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Industry Engineering
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 734
  • Beğeniler 106 / 213
  • Ticaret 8, (%100)

Ekstra bir web sitesi yerine, global pazara açılabilirsiniz. Bizim 2 yıl önce virüs yayarak elde ettiğimiz, bütün facebook, youtube, twitter, google plus, soundcloud, pinterest işlemlerini yapabilen bir bot ordumuz vardı. Kimseye zarar vermeden uzun süreler satışlar yaptık ve hepsini SEOClerks, Fiverr, Blackhatworld, Hackforums.net gibi siteler aracılığıyla yaptık. Sizin hatanız GDP değeri (Gross Domestic Product) yani belli bir sürede yapılan toplam harcama değerinin çok düşük olduğu bir ülkede işlem yapmanız (Türkiye).

Chrome güncellemeleri, facebook güncellemeleri ve tehditleri

Size küçük bir eleştri yapmak istiyorum.

İnsanların haberi olmadan chrome , mozilla gibi tarayıcılarına eklenti eklettirip işlem yapmaya zorlama faaliyetine , "Kimseye zarar vermeden" çalıştık tabirini kullanmakta ayrı bir ironi olmuş...

Tüm sosyal medya mecralarının kendi api sistemleri var. Bu sistemler boşuna yazılmıyor. Facebook client , Twit api , Youtube api. vs vs..

Kullanıcılardan offline hesap yönetimi alabilmek için bir izin koşulu koyan bu sistemleri kullanmadan kullanıcılara dayatılan işlemler çok zarar verir. Örneğin ben hürriyet haberin fb uygulamasına izin verdiysem bunu kendi irademle yapmışımdır. Hürriyet haber fb developers kurallarınca beni yaptığı paylaşımlardan haberdar etme lüksüne sahip. Ama bahsettiğiniz olay habersiz yapıldıysa hiç etik değil çokta zarar vermişsiniz.

• Üyelik 12.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 126 / 350
  • Ticaret 30, (%100)

ssyazilim adlı üyeden alıntı

Size küçük bir eleştri yapmak istiyorum.

İnsanların haberi olmadan chrome , mozilla gibi tarayıcılarına eklenti eklettirip işlem yapmaya zorlama faaliyetine , "Kimseye zarar vermeden" çalıştık tabirini kullanmakta ayrı bir ironi olmuş...

Tüm sosyal medya mecralarının kendi api sistemleri var. Bu sistemler boşuna yazılmıyor. Facebook client , Twit api , Youtube api. vs vs..

Kullanıcılardan offline hesap yönetimi alabilmek için bir izin koşulu koyan bu sistemleri kullanmadan kullanıcılara dayatılan işlemler çok zarar verir. Örneğin ben hürriyet haberin fb uygulamasına izin verdiysem bunu kendi irademle yapmışımdır. Hürriyet haber fb developers kurallarınca beni yaptığı paylaşımlardan haberdar etme lüksüne sahip. Ama bahsettiğiniz olay habersiz yapıldıysa hiç etik değil çokta zarar vermişsiniz.

Biz kullanıcılara hiç birşey paylaştırmıyorduk, sadece belli sayfaları beğeniyorlardı. Sayfalarıda seçerek alıyorduk. Genelde milletvekilleriyle çalışıyorduk. Özellikle malum partinin 8 milletvekili ile çalıştık.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al