freelance iş ilanları

Tanıtım Yazısı mı? Footer Linkmi ?

26 Mesajlar 2.679 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

KadirHames KadirHames Emekli Seo Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 19.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretici
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad A** H**
  • Mesajlar 2080
  • Beğeniler 438 / 437
  • Ticaret 32, (%94)
tanıtım yazısınıda footer aldıgınız sitede çok önemli şöyle anlatayım size biz Türkler çok sevdigimizden öldüren bir zihniyete sahibiz yanlıs anlasılacak bu söyledigimi düzelteyeyim daha iyisini yapmaya çalıyoz sitemiz için hep iyisi olsun diye yanlısa düşüp sitelerimiz çöp oluyor diyeyim acıklamıs oldum simdi:)

basıma gelenlerde müsterilerimin basına gelenlerden örnek verecegim adam backlink almış kendisine göre iyi olan bir siteden ama site gelişmiyor çünki aldıgı site spama yaklasmıs haberi yok adam gitmiş tanıtım almıs tanıtım aldıgı sitelerde aynı keza bundan fayda gelmez zarar gelir cok severiz öldürürüz bunun yerine son zamanlarda kesfettigim birsey kendinize kendi sitenizden link verin entemizi sizinsiteniz daha basarılı oluyorsunuz ve bu kez istediginiz kadar sevin ölmüyor yarınada kalıyor yarında sevebilirsiniz saygılarımla

işte buu
wmaraci
reklam

70826 70826 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 06.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1058
  • Beğeniler 228 / 482
  • Ticaret 17, (%100)

Dissident adlı üyeden alıntı

gorkemaslan hocam, peki sizin görüşünüz nedir bu footer linkleri 1yıla yayarak ekledim 6.sayfadan 3.sayfaya footer link ile geldim. Sonrasında sitede bir ilerleme göremedim göremediğim için tanıtım yazısı aldım . ve 3 hafta içinde sitede yükselme var sabah 2.sayfa 1.sıraydı şuan 7.sıra . Linklermi acaba geç etkisini gösterdi? Yoksa tanıtım yazısı etkisimi

İncelemek lazım incelemeden yaptığımız yorum yanıltıcı olur.

ahmetce33 ahmetce33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek turizm
  • Konum -
  • Ad Soyad A** Ü**
  • Mesajlar 1157
  • Beğeniler 257 / 264
  • Ticaret 150, (%100)
Tanıtım Yazılarının Sitenize Etkileri :) aslında başlık 1. sırada ama yinede fantazi olsun diye yinede link verdim :)

Bir yalana inanmak sizi aptal yapmaz Saf olmak Şerefsiz olmaktan iyidir...

Bahadir32 Bahadir32 Satılık domainler Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Feel
  • Konum Isparta
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 822
  • Beğeniler 203 / 219
  • Ticaret 27, (%100)
Footter link almak bir site'nin 1000 alt sayfası varsa 1000 tane backlink almak demektir. Fakat bu sitelerden alınan linklerin son derece dikkatli alınmalıdır. Yani bu site birçok tanıtım yazısı veya link satışları yapmışsa o siteden alacağınız link işinize yaramayacaktır. Diğer taraftan alınan tanıtım yazıları sitenin sadece pa da değerleri üzerinden ölçülerek alınmaz organik aranması, trafigi gibi etkenler'de önemlidir bu ölçüde analiz ederek kanat getirmeniz daha doğru olacaktır. Ayrıca alacağınız tanıtım yazıları sadece anahtar kelime odaklı olmamalıdır. Bu durumda google tarafından organik olarak algılanmayabilir.

Kriptokulis.com | Bitcoin & Altcoin Bilgi Paylaşım Forumu
wmaraci
wmaraci

76623 76623 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 27.04.2017
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1961
  • Beğeniler 482 / 484
  • Ticaret 51, (%100)
Bence tanıtım yazısı. Yaptığım çalışmalardan ötürü tanıtım yazısı diyebilirim...

Ody Ody WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek xxx
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 123 / 71
  • Ticaret 8, (%100)
Haber sitelerinden tanıtım yazısı siteyi çöp eder. Kişisel blog sitelerinden tanıtım yazısı alın. Footer link etkisi tanıtıma göre çok büyüktür dofollow olarak almanız gerekir.
Dissident

kişi bu mesajı beğendi.

xxxxx
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al