wmaraci reklam
lidertakipci

Tarayıcıdaki Her Sekme için Ayrı Çerez ve Proxy

3 Mesajlar 3.178 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)
Aynı siteye farklı çerez ve proxylerler sürekli olarak girmem gerekiyor fakat aynı tarayıcıda farklı çerez ve proxy kullanan iki farklı sekme nasıl açabilirim çözemedim o yüzden 4-5 farklı tarayıcıyla uğraşmak zorunda kalıyorum acaba firefox veya farklı bir tarayıcıda her sekme için ayrı çerez ve proxy kullanmak için ne yapmam gerekir?

Ekleme: Araştırırken firefox için bir yolunu buldum konuyu açmışken anlatayım:
1_İlk önce firefoxu kapatıyoruz.
2_Sonra çalıştırı açıyoruz ve firefox.exe -p yazıp çalıştırıyoruz.
3_Bu kısımda profillerinizi oluşturabilirsiniz.
4_Daha sonra Masaüstüne her profil için ayrı birer kısayol atıyoruz. Kısayolun özelliklerinden de Hedefin sonuna -P Profilismi -no-remote şeklinde ekleme yapıyoruz. Mesela bende "C:\Program Files (x86)\Mozilla Firefox\firefox.exe" -P alparslan -no-remote şeklinde.
Bu şekilde yapınca tek bilgisayardan birbirinden bağımsız iki farklı firefox açmış oluyorsunuz.

wmaraci
reklam

0Derece 0Derece WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web Developer
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad O** U**
  • Mesajlar 355
  • Beğeniler 27 / 104
  • Ticaret 0, (%0)
Cookie için CookieSwap var. Proxy için ise eğer farklı sayfalara farklı proxy ile girmek istersen FoxyProxy var ama sadece sayfalar için tanımlama yapabiliyorsun, sekmeler için ayrı tanımlama yapamıyorsun.
alparslan

kişi bu mesajı beğendi.

alparslan alparslan Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 308
  • Beğeniler 27 / 39
  • Ticaret 9, (%100)
CookieSwap'ı deneyeceğim fakat aynı siteye farklı proxlerden girmem lazım. Sanki Farklı tarayıcılardan giriyormuşum gibi

Ekleme: Firefox için bir yolunu buldum ama sekme şeklinde değil ayrı program şeklinde çalışıyor. Birazdan yukarıda anlatımcam. Daha iyi bir yolunu bulanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al