wmaraci reklam

Tarlayı Ekmeden, Yağmuru Güneşi almadan Ürün Beklemeyin :)

8 Mesajlar 790 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Demeley Demeley Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Değerli arkadaşlarım forumda çoğu zaman görüyorum sitesini açalı 1 ay olmamış 3-5 tane özgün makale, 2-3 sosyal medya paylaşımı, 1-2 tanıtım yazısıyla sitesinde ticarete açan ve neden kazanamıyorum diye soran arkadaşlarımız var.. :)

Değerli arkadaşım sen gidiyorsun domain ve host alarak tarlanı ve ismini alıyorsun bu sadece temelin de başlangıcıdır :)

Sen o tarlayı en kaliteli ne ürünü ekersen zamanı geldiğinde en kaliteli ürünü de sen biçersin örnekle; teknoloji sitesi açarsın özgün makaleler ile kazanmaya çalışırsın ortalık olmuş teknoloji sitesi :) Diyarbakır'da karpuz ekmeye benzer senin yaptığın kazanırsın lafım yok ama rakibin bol olur ;)

Peki ne mi yapacaksın araştıracaksın ne eksik insanların hangi sitelere ihtiyacı var mesela ben kendimden örnek vereyim ürtiker hastalığına yakalandım adam akıllı bir ürtiker sitesi bulamadım halka hitap eden bir site yok genellikle tıbbi terimlerle kurulmuş hep aynı cümleler..

Eksik olduğunu fark ettiğin ürün senin tarlana ekeceğin üründür ve onu en iyi şekilde ekmen hormondan ve benzeri maddeden (hacklink vs) kaçınacaksın. Tarlana yavaş yavaş ekeceksin acelen yok varsa zaten bu işle olmaz :) nasıl mı ekeceksin..? Ürtikerden başladım öyle devam edeyim gideceksin canım kardeşim cildiye uzmanlarına özel veya devlet kimi buldun bilgi alacaksın röportaş alacaksın yazdıkları makaleleri alacaksın ben zannetmiyorum ki doktor bunun için senden ücret istesin.. :)

Araştırmanı yaptın mı a doktorundan b doktorundan bilgileri aldın hepsinin bir bildiği bbir bilmediği çıkacak ve sen onları bulacaksın :) İşte bu senin kaliten olacak ve o makaleleri röportajları aklına ne geliyorsa sitende öyle bir yayın yapacaksın ki ben girdim ürtiker nedir Allah Allah diyeceği gerçekten beni anlatıyor sonra seni takip edeceğim ederim de çünkü sen gerçek ve farklı bilgileri aktarmışsın.

Tarlanı ekmeye başladın ee nerde suyun nerde Güneş'in Allah verir demeyle olmaz ki önce tevekkül :)

Açacaksın sosyal medya kanallarını bırak olmasın takipçin sakın kastırma adam girecek sitesi 10 günlük takipçisi 10 bin yarısı çin yarısı rus olmaz kardeşim. :)

Sosyal medyanı en özgün şekilde kullanacaksın kişileri sitene ÇEKMEK İÇİN DEĞİL seni takio etmeleri için uğraşacaksın ya bırak seni sosyal medyadan takip etsin adam Ürtiker nedir der linki basarsan bende senin sayfana kapatma düğmesine basarım beni sayfanda tutacaksın senden önce ben girmek isteyeceğim sitene...

Sosyal medya desteğide sağladın tarlan ekildi suyu verdin Güneş almaya başladı ee nolacak işte şimdi tarlanın kenarından geçenlere tarlanı göstereceksin forum ve paylaşım yerlerinde kendini tanıtacaksın sana iki cümle yaz sonra link at demiyorum bak sayfanda olan yazıyı paylaşacaksın sonra diyeceksin ki bu yazılardan burada çok var adama ya bu adamın ne ürünleri var merakını verdireceksin.

Belli aşamaya geldin şimdi senden bahsetmeleri lazım arkadaşım ama en doğal yollarla mesela şöyle düşün sen cumhurbaşkanını övsen ne olur hiçbirşey ama cumhurbaşkanı senden bahsederse işler değişir bunu daraltalım ürtiker dedik çok ciddi bir sağlık forumu veya blogu artık neyse bak arkadaş bir site var adam ürtikeri bitirmiş ya bu kadar anlatırılır ancak diye seni tanıtması demek senin ürünlerini reklam etmek demektir. ama buraya dikkat bu footer link falan al demiyorum sana atıyorum sağlık forumu sitesi var adı da a olsun. Orada senin resminin eklenmesi senin tanıtımın ve ürününün tanıtımı olması var bir de sitenin bir kenarında ya birde şu arkadaş denmesi var bak ben Google nin gözünde konuşmuyorum ziyaretçi için konuşuyorum yoksa sana al pr9 dan link geç derim.

Ürünlerinin tanıtımınıda yaptın sabır bu işin ilacı arkadaşım en az geçti iki ay sen oldun çiftçi siten oldu tarla ürünlerin olmaya başladı.

Sosyal medyadan takipçin artışa geçmiş siten belli hit kaydetmiş olacak işte bundan sonrası tamamen sana kalmış çünkü sen gelir sitenden link çıkışı verir şu bu der 100 200 tl kazanır siteni basitleştirmek tarlanı standarda bağlamak ta senin yolun tarlanı en özel şekilde geliştirip baştaki azimle gidiğ diğer hastalıkları araştırmak ve sürekli sitene çalışarak marka olmakta senin elinde...

Şuna sana garanti veriyorum kardeşim: HİÇBİR EMEK YEMEKSİZ KALMAZ yeter ki emeğini helalinle yap, ve emeğini nasıl yiyeceğini bil.. :)

Örneklerle dolu bir anlatım yapıp yeni proje açmaya kalkanlara tecrübemi anlatmaya çalıştım umarım yararlı olur bu arada kardeşşlerim şunu da unutayın nasiptir senin tutulup tutulmaman bir bakmışsın Onedio olmuş asgari ücretle sitene editör alıyorsun sana düşen nasibi kovalamak ;)
erdalgozum denizbabasi

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

fantazik11 fantazik11 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ü**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 54 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Çok güzel detaylı bir şekilde bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Ayrıca hastalığın dan dolayı da geçmiş olsun diyorum. Hayırlı geceler.

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

fantazik11 adlı üyeden alıntı

Çok güzel detaylı bir şekilde bizleri bilgilendirdiğin için teşekkür ederim. Ayrıca hastalığın dan dolayı da geçmiş olsun diyorum. Hayırlı geceler.

Bilgi paylaştılça güzeldir hocam yorumunuz için teşekkür ederim bu arada konudan gaza gelip ürtiker tedavisi bulan olursa aman beni bulsun :D sizede hayırlı geceler :)
fantazik11

kişi bu mesajı beğendi.

Stero0 Stero0 Sadness Prisoner Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 534
  • Beğeniler 99 / 118
  • Ticaret 3, (%100)
Yazı örneklerle çok güzel anlatılmış, sıkılmadan okudum sonuna kadar. Ellerinize sağlık, geçmiş olsun bu arada.

3dk. Her anına değer: https://youtu.be/NTf9kn5w3kI
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)

Stero0 adlı üyeden alıntı

Yazı örneklerle çok güzel anlatılmış, sıkılmadan okudum sonuna kadar. Ellerinize sağlık, geçmiş olsun bu arada.

Ne demek hocam inşAllah yararlı olur ve kazançlara kazanç ekler :) teşekkür ederim hocam

ArdaEgridere ArdaEgridere Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 1247
  • Beğeniler 77 / 110
  • Ticaret 6, (%83)
konuyu açan arkadaş ban yemiş :D

basymgroup basymgroup Parabol Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Memur
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 871
  • Beğeniler 70 / 257
  • Ticaret 10, (%100)

ArdaEgridere adlı üyeden alıntı

konuyu açan arkadaş ban yemiş :D

Merak ettim gerçekten, bu konu sonrası nasıl ban yedi?

• Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Özel Dedektif
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad A** E**
  • Mesajlar 429
  • Beğeniler 0 / 96
  • Ticaret 7, (%100)
Arkadaşlar ban yeme sebebim farklıdır sorun halledildi farketmeden yapılan bir hata diyelim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al