wmaraci reklam

Tasarımım nasıl göz yormasın diye böyle yaptım iyi mi?

15 Mesajlar 1.500 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Onuradali Onuradali position:fixed Kullanıcı
  • Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Teşekkürler hocam saolun

wmaraci
reklam

s3rhat s3rhat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

onur194 adlı üyeden alıntı

Bende onu düşünüyorum hocam ama çok abartı fontlar var hep denedim baya ama beğenmedim var mı önerdiğiniz sade bir font

teknoder'in hosting takip scriptinde kullandığı fontlara bakarsanız eğer sanırım tahoma kullanıyorlar fakat içerikte farklı fontlarda var. Trebuchet MS ' ye falanda bakabilirsiniz. Her pc de olan fontlar. Eğer bulamazsanız google web fonts tan düzgün fontlar bulabilirsiniz. sanmıyorum ama web fonts kullanmayı bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

softgraph.net // Opencart & WooCommerce & Wordpress Hizmetleri.

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

s3rhat adlı üyeden alıntı

teknoder'in hosting takip scriptinde kullandığı fontlara bakarsanız eğer sanırım tahoma kullanıyorlar fakat içerikte farklı fontlarda var. Trebuchet MS ' ye falanda bakabilirsiniz. Her pc de olan fontlar. Eğer bulamazsanız google web fonts tan düzgün fontlar bulabilirsiniz. sanmıyorum ama web fonts kullanmayı bilmiyorsanız yardımcı olabilirim.

biliyorum hocam meta ekleyerek galiba öyle yapmıştım zaten bir bakayım hocam hemen söylediğiniz fontlara

s3rhat s3rhat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad S** T**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 19 / 12
  • Ticaret 2, (%100)

onur194 adlı üyeden alıntı

biliyorum hocam meta ekleyerek galiba öyle yapmıştım zaten bir bakayım hocam hemen söylediğiniz fontlara

evet ben genelde css ye çekiyorum ama öyle daha kolay oluyor her sayfaya css çekildiği için. @import komutu ile ki zaten google web fonts ta nasıl kullanılacagını söylüyor. daha farklı web fonts hizmeti veren yerlerde var oralarada bakabilirsiniz. ama web fonts ta da page load ı düşük olan fazla kastırmayacak fontları tercih etmenizi öneririm.
Onuradali

kişi bu mesajı beğendi.

softgraph.net // Opencart & WooCommerce & Wordpress Hizmetleri.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 06.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Site
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 736
  • Beğeniler 298 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

s3rhat adlı üyeden alıntı

evet ben genelde css ye çekiyorum ama öyle daha kolay oluyor her sayfaya css çekildiği için. @import komutu ile ki zaten google web fonts ta nasıl kullanılacagını söylüyor. daha farklı web fonts hizmeti veren yerlerde var oralarada bakabilirsiniz. ama web fonts ta da page load ı düşük olan fazla kastırmayacak fontları tercih etmenizi öneririm.

Teşekkürler hocam yardımınız için yapmaya çalışıcam şimdi Trebuchet MS güzel bir fontmuş ekliycem bunu
s3rhat

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al